Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidja mindenki le a...

Miért szidja mindenki le a Samsungot?

Figyelt kérdés

Gondolom olyanok irnak akinek ilyen 10ezer fts poket neoja van meg ilyenek ne is várjón sokat tőle az ember!

S5 szeretnék venni és ezek a gyökér hozzászólásukkal elbizontalanítanak!

Véleményeket?


2014. nov. 2. 15:00
 1/7 kérdező.. ***** válasza:
46%
Azért szidja mindenki mert valóban nem jók szoftverilag a telójuk,fél 1 év után sokan panaszkodnak hogy elkezdnek laggolni stb...Esetleg a note sorozat szokott jó lenni.
2014. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Az 'olcsóbb' samsungok tényleg nagyon lassúak, akadoznak, és gagyik és ezért is szidják rengetegen a samsungot. Nekem s4em van, eleinte imádtam, de kb 1 hónap után már kezdett akadozni és nagyon felmelegedik/felforrósodik.
2014. nov. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem a márkával és nem magával a telefonok tudásával van bajom, hanem a szoftveres baromságaival, mert akadozik, lefagy, ami nem azért van, mert szar maga a telefon, hanem a k#rva optimalizálatlanság, ahogy kiadja a Samsung őket. Azzal van a legtöbb embernek baja.
2014. nov. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
A note sorozat tényleg jó!Én tegnap előtt vettem egy note 4-est(bár kártyafüggetlenül az exynosos verziót adják nem a snapdragon 805-öst így 2 nap után nem tudok véleményt mondani)de előtte note 3 tulajdonos voltam ami soha nem akadt.nem fagyott le nem laggolt meg semmi.Tökéletes telefon szerintem.Az s5-ben(legalábbis amit februárban adtak ki mert az új lte-a verzióban már snapdragon 805 van és 3 giga ram)snapdragon 801-es processzor van ami a note 3-ban lévő snapdragon 800-nál is újabb bár csak 2 giga rammal ami azért bőven elég mindenre.Egy s5 szerintem biztosan nem fog belassulni,laggolni vagy akármi olyan szinten mint egy pocket neo,egy young vagy egy y.Bátran megveheted mert az android 5.0 lollipop frissítés is kijön rá még az idén azt hallani.Ha viszont biztosra akarsz menni mindenben akkor én a note 3-at ajánlom mert szerintem az a legjobb az összes közül amim eddig volt és egy árban van az s5-el.
2014. nov. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Azért szidják, mert a sok bolond megveszi az olcsóbb telefonokat, mert havernak jobb van és ő gondolja, hogy samsung.. és akkor biztos jó.. de aztán bebuknak vele, és szidják a samsungot és az androidot.. :D
2014. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Az S5-t nyugodtan megveheted.Nekem volt szerencsém kipróbálni és nagyon állat.Nagyon gyors,még egy röccenést sem tapasztaltam(jó, 1 óra alatt nem is lehet),de ha az S4-emből indulok ki akkor később is csak alig észrevehetően lesz jelen.Egyébként meg nem itt kell tájékozódni a mobilokról.Arra ott vannak a szakoldalak,hozzáértő emberekkel.Ide csak márkahuszár vérpistikék járnak, akik Gizikétől hallottak valamit és azt böfögik be.(tisztelet az 1-2 kivételnek)
2014. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legnagyobb szàmban sajnos a Sony-fanok vannak jelen, meg persze az almàsok. És a csingcsungmàniàsok akik szerint a hardvertöl lesz jo egy okostelefon es irogatjàk itt a névtelen hulladékokat, az nem érdekli õket hogy meghajlanak az ember zsebében. Ők divatból és/vagy megszokásból szídják a Samsungot. Nem kell velük foglalkozni. Én sem vagyok egy Samsung fan de el kell ismerni hogy nagyon beadjàk néha.
2014. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!