Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4s tulajdonosok, vagy...

IPhone 4s tulajdonosok, vagy hozzáértök véleményét/válaszát venném igénybe. Milyen a készülék és az IOS operációs rendszer?

Figyelt kérdés

Nagyon fontolgatom az iPhone 4s megvásárlását minél olcsóbban, sajnos az Apple telók közül max erre lehetne pénzem, 16 éves fiú vagyok.

Androidos telót már nem akarok. Kérlek segítsetek!

Elöre is köszi



2014. nov. 2. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de vedd figyelembe, hogy 3 évvel ezelőtti modell, és a teszt is akkor írodott.
2014. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt említeni akartam, köszönöm!
2014. nov. 2. 23:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 1 hónapja vettem iphone 4s-t, újonnan, szolgáltatónál. Sokan mondják, hogy így régi meg úgy régi és, hogy ios 8.1 után már nem lesz frissítés. Bezzeg a 88magos 200gigás 25colos kijelzős telók mi? Az ilyenek az iphone 6-ot, és a samu s5-öt is fikázni fogják, ha jövőre kijön az új.


Figy, ami jó az jó és pont, és jó lesz akkor is ha már pár éves. Én tökéletesen elégedett vagyok ezzel a telóval

2014. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!