Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudok teljes védőtokot...

Hol tudok teljes védőtokot venni Iphone 5s-hez?

Figyelt kérdés
Ami teljesen beborítja, és nem csak a hátlapját védi... Nagyon kevés helyen látok ilyet, és szerintem jó dolog.

2014. nov. 3. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
egy bármilyen tok megteszi, meg egy anti shock fólia, pl. xprotector.hu
2014. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem :)
2014. nov. 3. 18:37
 3/9 A kérdező kommentje:
A hátlapját minek védeni?
2014. nov. 3. 18:37
 4/9 anonim ***** válasza:
ne legyen karcos
2014. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ebay.com
2014. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem ez kéne:

[link]


De azóta se lehet ebben a boltban ezt kapni, már több hete rendeltem, de írtak, hogy nem érkezett még meg.

2014. dec. 26. 17:31
 7/9 anonim ***** válasza:

ritka proli ahogy ki van vágva a hátlapja hogy látszódjon az alma


edzett üveg előre-hátulra és százszor szebb mint ez a tok

2014. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vannak 9H vagy annál magasabb karcálló "üveglapok". Nem pont üveg, mert annál hajlékonyabb, de nagyon kemény. Az xprotector oldalán van több típus is. Ami nekem számít ezeknél, hogy az zsírt, meg az ujjlenyomatot ne gyűjtse. Vettem én is ilyen olcsóbbat ami eléggé kemény (azért nem 9H-s), viszont rettenetesen zsírosodik. Alapból a kijelző meg zsírtaszító és ezzel elveszti ezt a tulajdonságát.

A hátuljára meg vennék valami jó bumpert, ami oldalt is véd.

Amit te néztél az tényleg rettenetesen gagyi hatású.

2014. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hm érdekes. :\ bumperem van, egy vireo műanyag, meg egy adidas fehér színű. előlre meg egy xprotect fóliát vettem egyelőre.
2014. dec. 26. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!