Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok régebbi androidot...

Hogyan tudok régebbi androidot rakni a telefonomra?

Figyelt kérdés
Egy Huawei Y530 am van de az android 4.3-mat nem nagyon bírja el néha mert csak 512MB ram van benne, és szeretnék rárakni egy régebbi androidot, ez hogyan lehet megoldani? Különösebben az a problémám a telefonnal hogy a legtőbb játéknál fogja magát és kilép, de láttam más kisebb telefont azon meg ment.

2014. nov. 4. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


megnéztem az adatait..

ezzel kell működnie, de te csodát vársz...ennyit tud, ráadásul egy régebbit nem is fogad(na)


amit láttál kisebb gépet, nem tudhatod, hogy az mit tudott gyárilag.

2014. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a kisebb telefon egy samsung galaxy pocket neo volt és vitt olyan játékot mint pl az occupation az enyémen is megy rendesen 10 másodpercig és fogja magát és kilép, a samsungon meg ment legalább szaggatva de még azon se lépett ki, ezt nem értem pedig nekem nem is akadt.
2014. nov. 4. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!