Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak vele? Érdemes...

Mit csináljak vele? Érdemes javítani?

Figyelt kérdés

A nyáron vettem egy c3 nokia telefont használtan.

Az akkuja nem volt jó, cseréltettem benne, minden okés volt.

Pár napja elkezdett furán viselkedni. Zenét hallhattam rajta, egyszercsak kikapcsolt. Gondoltam sebaj, lemerült. éjszakára töltőre fel, reggel bekapcs, 2 óráig működött, megint se kép se hang.

Gondoltam jó, akkor merítsük le csumára, és töltsük fel újra. Megtörtént. Töltés közben nyomom a bekapcsoló gombot, megjelenik a kis narancssárga töltödő elem. Hagytam újból 8+ órát fölteni. Megnyomom a bekapcsológombot, bejön a nokiás kezdőképernyő, pinkód. Ütném be, megint kikapcsol.


Oké, tudodm nagy képernyő, sokat kell tölteni. De ez azért kezd túlzás lenni.


Van valami trükk, amivel meg lehet menteni, vagy ennek már búcsút inthetek?


2014. nov. 4. 13:59
 1/4 anonim válasza:
Nekem is c3 asom van, és nálam is jelentkeztek ezek a problémák, de szerencsére megoldódott magától. De szerintem rakd be a gyári beállítást, csak ne feled elmenteni a számokat. Ha így sem megy akkor javíttasd meg, de szerintem már nem érdemes. Én is most akarok venni egy újat. Régen volt divat a c3, amikor lehetett rajta wifi-zni. Akkor még nem sok telefonon lehetett, de a mostani telefonokon mind lehet.
2014. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A számok a memóriakártyán vannak.
2014. nov. 4. 15:21
 3/4 A kérdező kommentje:
A gyári beállítást visszaállítanám, de jelenleg bekapcsolni se sikerül.
2014. nov. 4. 15:22
 4/4 anonim válasza:
szedd ki az aksit, majd rakd be újra és rakd be tölteni. amint bekapcsolt próbáld meg.
2014. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!