Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jó a T-Mobile-os...

Miért nem jó a T-Mobile-os mobilnetem?

Figyelt kérdés

Volt egy régi telefonom, samsung galaxy y, aztán az tönkrement, aztán utána használtam régi "nyomkodós" telefont, azon úgyahogy netezgettem, aztán a sim kártyám (amin már a galaxy y-nál is volt mobilnet) beraktam a tesóm telefonjába, nem volt jó a mobilnet, bármilyen apn-t állítgattam, sehogyse, beraktam a sim kártyát apám telefonjába, azon se volt jó, most nemrég kaptam egy új telefont (alcatel pop c3) és ezen se jó a mobilnetem, lehet essetleg, hogy az törtán, mivel több mnt 1 hónapig nem használtam a sim kártyát, lement róla a net?

Egyébként úgy volt a net, hogy a lehető legolcsób, leggyengébb, úgyhogy, domino feltöltőkártyám van és ha van pénz rajta, akkor van ,net, régen ha 300 forint volt rajta ,akkor is volt net, lehet hogy úgy visszajönne, ha újra lenne rá töltve pénz, mert most csak 400 ft van rajta?


2014. nov. 4. 20:50
 1/1 anonim válasza:
Szerintem az lehet a probléma, hogy régen használtad, de egyébként a t-mobile oldalán tudsz regisztrálni (fent-baloldalon nagy rózsaszín, írd be a telefonszámodat és nyomj az elfelejtett jelszora, küldenek egy kódot sms-ben amivel be tudsz lépni), és ott kiírja, hogy milyen neted van, mikor jár le stbstb.
2014. nov. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!