Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? Mi...

Milyen telefont vegyek? Mi ami megéri még használtan is?

Figyelt kérdés

Nos telefont szeretnék vásárolni max 35ezer forintért függetlent vagy Tmobile.ost. csak döntésképtelen vagyok.

Ami a fő lényeg lenne Android oprendszer, nagy felbintású jó minőségü kamera, Nagy belső tárhely,Aránylag nagy kijelző.

Nos tehát ezek amik a fő lényegek nekem.

Ha tudtok ilyeneket akkor írjatok nekem Vagy konkrét hírdetési linkek is jöhetnek. Most szombaton szeretnék venni telefont akár használtat is .


2014. nov. 6. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha beballagsz egy nagyobb kínálatú használt GSM boltba, és ott látod is, kézbe is veheted amit szeretnél.


itt csak elvi tanácsot kapsz.


azt vedd meg, amibe az első látásra belezúgsz. azt szeretni fogod, és sok örömöd lesz benne.

2014. nov. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ennyiért egy használt független iphone 4 a legjobb vétel
2014. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2


Miről beszéslz? Még az iPhone 4S ma sem számít annyira rossznak, de a 4-et felejtsd is el.


Kérdező:


a jó minőségű kamera és a 35 ezer forint közül egyet választhatsz.


Ha az ár a fontosabb, akkor Moto E. Expansys.hu-nál 35k alatt van már, és ennyiért egy bajnok a telefon. Nagyon jó teljesítményt nyújt, elég nagy a kijelzője, Androidos, ráadásul a Lollipop-ot is megkapja (ami még a 2x ennyibe kerülő telefonokról sem igazán mondható el), microSD-vel bővíthető, egyértelműen a legjobb telefon ennyiért, de a kamerája elég szar.


Ha fontos a kamera, akkor használtan talán találnál 50k-ért egy telefont, ami egész jó képeket csinál, és más téren sem hulladék.

2014. nov. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos köszi a válaszokat mindenkitől. Már megoldottam a problémámat Tettem a 35ezerhez egy kis pénzt így lett 73ezrem és így tudtam venni egy samsung galaxy s4 zoom.ot. tetszik is eddig megvagyok vele elégedve stb..
2014. nov. 7. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!