Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri csúcskategóriás telefon...

Megéri csúcskategóriás telefont vennem, nagyobb árat fizetnem, ha csak ezek fontosak nekem?

Figyelt kérdés

Sokan ajánlják itt a jobb telefonokat, amik ugye drágábbak, gondolok itt nexus 5 és társaira. De ami nekem fontosabb lenne, az az, hogy tudjak rajta netezni, gondolok itt youtube, facebook meg különböző oldalakat böngészni, zenét hallgatni, meg azért 8 megapixeles kamerája legyen, amivel szép képeket tudok csinálni. Ne fagyjon le, legyek elérhető és azért 1 napig bírja az aksija.

Ezeket nem tudja egy középkategóriás, olcsóbb telefon is?


2014. nov. 7. 13:10
 1/7 anonim válasza:

de , csak a középkatogiások azok nem anyira jók

szagatnak az oldalak , a kép kicsit zavaros stb..


a gyártok viszont egy csucsmodelnél nem tudják megengedni ezeket a dolgokat .

2014. nov. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre elég egy közép kategóriás is.
2014. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Netezni már kb bármelyik telefonon tudsz. Középkategóriás telefon, hiába 8 megapixeles, soha az életben nem fog olyan képet csinálni, mint egy iPhone (amúgy sem a megapixel számít)

Androidos telefontól ugye nem lehet elvárni, hogy ne fagyjon le, mert úgyis le fog. Windows Phone-nal nincsenek tapasztalataim, de én nem vennék, mert amennyi alkalmazás van rá, és ahogy kinéznek, kb sose használnám őket.

(igen, iPhone-om van, lehet szidni)

2014. nov. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kérdező.. ***** válasza:
0%

Tudja,csak jobbik esetben fél év múlva elkezdenek egyre jobban laggolni lassulni.

Nexus 5 a legjobb ár/érték arány gyorsaságban és nem fog soha laggolni,(jobb mint egy iphone)

2014. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehogy elhidd,hogy csak a csúcs a jó.
2014. nov. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyjabol eleg egy kozepkategorias is arra amit akarsz es ha jo a valasztasod, akkor Androidos telokat is talalsz, amik nem fognak 2 honap utan akadozni. Kivetel termeszetesen a kamera, azt valoszinu nem talalsz olyat ami jo kepeket csinal, inkabb olyat amire azt lehet mondani, hogy elfogadhato, de persze aki jo kepeket akar csinalni az ugye eleve nincs miert telefon vasarlasban gondolkozzon.
2014. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó és tudnál segíteni abban, mi a jó választás? :D Úgy kb 60-70 ezret szánnék rá nagyon max.
2014. nov. 8. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!