Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom visszatenni az...

Hogyan tudom visszatenni az iPhoneomra a jelenlegi szoftvert ha már kijött egy új?

Figyelt kérdés

Az előző iPhoneomon iOs 7.0.4 rendszer volt és Jailbreakelve volt, azonban kijött az iOs 7.1.x amikor kénytelen voltam restoreolni tehát a jailbreak lehetősége elveszett.


Most a 8.1es rendszer van fent és ismét jailbreakeltem a készüléket azonban félek, hogy restoreolnom kell a jövőben és addigra ismét kijön egy új rendszer ami lehetetleníti a jailbreaket.


Hogyan tudom megoldani, hogy a jelenlegi rendszert tegye vissza restorenál akkor is ha már jött ki újabb.


Válaszokat előre is köszönöm.


2014. nov. 8. 02:33
 1/1 anonim ***** válasza:
sehogy.
2014. nov. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!