Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Profi Naruto fanok válaszát...

Profi Naruto fanok válaszát várom: Számomra kiderült hogy Tobi az tényleg Obito (jelenlegi manga legutóbb kijött fejezete alapján) De akkor az Animében miért Mondja hogy ő Madara?

Figyelt kérdés
Sziasztok Nagyon szeretem a Narutot! Tegyük fel "nemrég" kezdtem el nézni a Shippuudent nyár elején... Jelenleg 205 résznél tartok amikor Tobi beszámol a Holdszem tervéről: De a Shippuuden során többször is úgy adja elő magát mintha ő maga lenne a Madara de miért amikor Obito Tobi ??

2013. júl. 29. 00:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Már jó rég tudni hogy Tobi nem Madara, de Madaranak is köze lesz a dologhoz. Ki tudja, az utóbbi 1 év mangáiban nem egyszer volt epic failja Kishimotonak.. Kakashi-Rin dolog, Neji dolog, EmoSasuke dolog stb.
2013. júl. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
ilyenkor kiszokás tenni hogy "SPOILER"
2013. júl. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De nem értem hogy mi köze lenne ? SPOILER: Edo Tensie-el feléleszti majd Kabuto Madarát úgy mint a többi elhunyt Akatsukis tagokat? Ezen kívűl milyen mása köze lenne Semmi nagyon ? És Obito teljesen úgy megjátsza magát Mintha Ő lenne Madara! Úgy mesélt a Múltjáról mintha Madara lenne stb...És nem értem hogy ennek mi a jelentősége ? Bár szegény Kisimoto ne bántsuk mert így is az összes karaktert kitalálni és az egymáshoz fűzhető szálakat...Hát igen csak nehéz... Belefér 1-2 kisebb Fail is ;)
2013. júl. 29. 01:17
 4/11 anonim ***** válasza:
csak 1-2 már nem kisebb ..
2013. júl. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem titkolni akarta a kilétét valami miatt.
2013. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"Már jó rég tudni hogy Tobi nem Madara", amúgy az animében csak most derült ki, szóval aki nem olvassa a mangát az nem tudja olyan régóta. :)
2013. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

spoiler


mivel madarát fel akarták a rinne tensei-el éleszteni és ezért, előkellet készülni, így hogy obito madarának adta ki magát nem került veszélybe az igazi terv, hogy felélesszék madarát, és ez egyben egy pszichológiai csapda is volt, miután meglátták madarát megijedtek, hogy akkor ki a maszkos fickó és a rémültség egy háborúban nagyon előnyös

2013. júl. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha a legutóbbi manga alapján jöttél rá ,h Tobi=Obito akk miért kérdezel ilyet? Ha olvasod sztem világos,h miért hazudott. Ha csak és kizárólag a legutóbbi fejezetet olvastad el akk annak meg nincs értelme :D



Azért hazudott, h ő Madara, mert egyrészt így könnyebb volt embereket nyernie az ügyéhez, lásd Nagato vagy Kisame. Másrészt Itachi rájött,h Madara nem halt meg a Hashirama elleni harcban és ő is úgy vélte,h Tobi=Madara így felkért h segítsen neki megölni az Uchihákat. Aztán a kage gyűlésen is azt mondta,h ő Madara, mert így kicsit berezeltek és egyből összehívták minden erejüket a shinobik és szamurájok. Ha már az elején elmondja,h ő Obito, akkor ki foglalkozott volna vele? Úgy álltak volna hozzá, mint egy bosszúra éhes neve sincs kölyökhöz.



SPOILER!!!

Madarának az a szerepe az egészben,h mindent ő tervelt el. Rájött,h Hashirama DNS-ét megszerezve elérheti a Rinnegant és ezért harcolt Hashiramával, majd mindenki azt hitte h meghalt és így szövögethette a terveit. Aztán jött Obito akit maga alá temetett egy szikla és mindenki azt hitte,h meghalt, de Madara rátalált, meggyógyította Hashirama DNS-ével, kiképezte, elmondta neki a tervét, majd meghalt. Azt tervezték,h Obito összegyűjti a bijuukat és életre keltik a tízfarkút, aztán Nagato az élete árán feltámasztja Madarát, majd Madara a tízfarkú jinchurikivé válik.

2013. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat már értem! Egyébként a Mangát nem szoktam olvasni csak az Animét nézem de ott is még csak 208 résznél tartok :) Csak 1-2 dologra kíváncsi voltam hogy mi fog történni ezért néha beleolvasok a mangába meg felteszek 1-2 Kérdést!! :D
2013. júl. 29. 12:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem is fogsz nagyon kapni sokat a mangából, 3 éve alig haladt valamit az egész, állandó fillerezés van.
2013. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!