Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv, Samsung Galaxy S3-ra...

Üdv, Samsung Galaxy S3-ra létezik normális FM Rádió alkalmazás?

Figyelt kérdés

A telefonban gyárilag nem található, legalábbis én nem találom, se az alkalmazások, se a widget-ek listáján. Nem is értem hogy nincs benne, én még nem is találkoztam ilyen mobillal, mióta létezik ez a funkció.


Olyan app érdekelne, amihez nem kell netkapcsolat, online alkalmazásokkal bőven el vagyok látva.


Van ilyen ?



2014. nov. 8. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2014. nov. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Komolyan? Ez szomorú. Hogy lehet egy (egykori) über-mobilnak ilyen béna hibája?
2014. nov. 8. 17:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mostanság kapható közép- és felső kategóriás mobilok gyártói feltételezik azt hogy( mivel a készülékek legtöbb alkalmazása,widgetek...ilyen) a készülék használó szolgáltatói kártyáján állandó hálózati hozzáférés van aktiválva.

Az FM modul feleslegesen foglalja a helyet illetve aránytalan plusz méretet eredményezhet.Nem beszélve az antenna integrálásáról vagy a használathoz szükséges fülhallgató csatlakozásról...

2014. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
samsungba nincs semmi már, nagy klozet az egész telefon
2014. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem (majdnem) tökéletes. Az FM rádiót leszámítva minden benne van ami nekem kellhet.
2014. nov. 8. 21:32
 6/10 Steven79 válasza:
54%
Utána kellett volna nézni mielőtt megveszed, hogy mit tud és mit nem és nem utólag fikázni. Én nem rádiózok, ezért nekem nem fáj, hogy nincs benne. És eleve tudtam, hogy nincs benne rádió.
2014. nov. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon ügyes vagy utolsó, tessék itt egy keksz, de a megmondás nem igazán érdekel, bocsi. Fikázza a rosseb. Én se írtam hogy mániákus rádióhallgató vagyok, a napokban gondoltam rá hogy kipróbálom, ennyi az egész. Nincs? Akkor nincs.
2014. nov. 9. 00:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a T honlapján is olvasható volt az Fm rádió.Ez engem is megtévesztett.
2014. nov. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Most nem azért de nekem van benne beépített gyári törölhetetlen rádió. Valószínüleg a tmobilos verzió más mint a független.
2015. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez könnyen lehet, de már nem is hiányzik, hébe hóba használom a letöltöttet, amikor épp wifi is van.
2015. máj. 24. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!