Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidról váltanék. Milyen...

Androidról váltanék. Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
S3 ról váltanék WP re vagy iOS re. Milyen telefont vegyek? Netezésre játékra és youtubeon használnám. 220.000Ftom van.
2014. nov. 8. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:

iOS

Iphone 5s szerintem.

A 6ot azért nem ajánlom mert nem mutatott annyi fejlődést hogy plussz 80-100ezret érdemes ki adni érte.

Viszont ha nagyobb méret kell akkor csakis a 6os.

S3 után lehet a 4col kicsi lenne. (ugyebár a 6 az 4,7 col az S3 4,8)

Wp-t meg azért nem vennék mert kevés alkalmazás kínálat, de ugyebár ezis egyén függő.

lényeg a lényeg hogy vagy i5S vagy i6.

2014. nov. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
i5s meddig lesz támogatva? Megéri még megvenni?
2014. nov. 8. 23:49
 3/6 anonim ***** válasza:

én 1hónapja vettem. lesz még rá szerintem 2év támogatás. iOS 10-et még szerintem megkapja de az lehet már meg akasztja, de ez még a jövő zenéje.

Viszont neked S3 után lehet kicsi lessz, de meglehet szokni, meg neked kell tudni, mire használod.

Irtad hogy játék, nekem real racing 3 és társai grafikáju játékokak LAGG MENTESEN elviszi.

Netezésre alap dolog.

Youtube is patentül müködik 3G mellet

Aksi is kibir egy napot (persze használat füddő)

zene a gyári fülessel nagyon nagyon ottvan :D bár equalizert töltöttem le mert kicsit sok az éles.

Képek szépek (első hátsó kamera)

Videó is ottvan.

1hónap alatt NEM FAGYOTT NEM AKADT ÉS MÉG KISEM VOLT KAPCSOLVA!

Nekem 16GB-van (erre telt) 1000kép 200zene 32alkalmazás (15 játék) video nincs, de még így is van 3,7gb szabad helyem.

De 220ezerből kijön a 32-64gigás ami nekem már sok is lenne :D De ezt megint csak neked kell tudnod.

2014. nov. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. nov. 9. 00:22
 5/6 dunnyus74 válasza:
Nekem iPhone 4 van már több, mint 3 éve és a 8-as szoftver még felmegy rá. Az 5s-re még sokáig lesz támogatás, nyugodtan megveheted. Én is arra fogok váltani. Nekem még semmi baj nem volt az iPhone telefonokkal. Csak ilyen készülékem lesz a jövőben is. A legstabilabb telefonok.
2014. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Iphone 4re nem jött már ki az ios8 de mindegy

Nekem wp-s mobilom van, senkinek nem ajánlom akinek sms és telefonáláson kívül más igényei is vannak

A felhasználói élmény közelebb van a 0hoz mint az 1hez, és iszonyatosan sok hasznos app nincsen rá ami viszont droidra és iosre van, viszont wp mellett szól hogy megbízható stabil rendszer, bár ez az iszonyatos lebutításnak köszönhetően nem csoda

Arra figyelj ha iphonet veszel hogy nagyon sok dolgot nem vagy sokkal körülményesebben tudsz megoldani mint droidon, az is baromi idegesítő hogy nem férsz a fájlrendszerhez

2014. nov. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!