Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltűnt a telefonom az iskolába...

Eltűnt a telefonom az iskolában. A készülék ára 43k pénz volt. Érdemes feljelentést tenni? Szolgáltató segít esetleg megtalálni? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Szünet elején meg volt, leraktam magam mellé a padra és ott felejtettem. órán kikéredzkedtem, de már nem volt ott. Nem volt rajta semmilyen lopásgátló app, nem gondoltam rá, hogy pont velem történhet meg. Mindig vigyáztam rá.

2014. nov. 9. 00:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#10-es válaszoló. Neked mázlid volt és protekciót élveztél, hogy ott dolgozik/dolgozott az apukád. Engem sajnos elküldtek és annyit mondtak, hogy vigyázzak jobban máskor.
2014. nov. 10. 17:52
 12/13 anonim válasza:

Azt sajnálom, de nekem nem ezért volt. Úgy volt hogy mondta, hogy van ez a szám, ezen bemérhetik csak feljelentést tenni.

Mi be mentünk és ott kikérdeztek stb stb. És ennyi volt.

2014. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Miket írnak itt egyesek. Még az Orbán Ráhel lagziján eltűnt fontos ember telefonját se sikerült előkeríteni, akkor majd pont egy iskolásét fogják nagy erőkkel nyomozni, aki véletlen otthagyta valahol és mire visszament érte, már nem volt ott...
2015. nov. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!