Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört a telefonom kijelzője,...

Betört a telefonom kijelzője, mennyibe kerül a cseréje?

Figyelt kérdés
LG L7 II készülékről van szó, az érintésekre reagál, csak a külső üveg tört be. Vateráról rendelek egy kijelzőt, amire ki szeretném cseréltetni a régit. Ezt hol tudom megtenni illetve mennyibe kerül? Esetleg ha Szegeden tudtok konkrét helyet mondani azt megköszönném.

2014. nov. 9. 12:13
 1/5 anonim válasza:
Milyen fajta, és attól függ pl ha több a készülék ára több mint 80k akkor megéri cserélni az alatt nem szokták inkább azt ajánljuk hogy vegyen egy újabbat, és sokszor csak után gyártottat tudunk csak beszerezni.
2014. nov. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ja bocs hogy hülyeséget kérdeztem nem néztem meg a kérdés alatt leírt információt :D
2014. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt akarom megvenni. Amúgy a telefon kb 30-35 ezret ér használtan.

2014. nov. 9. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdésed alapján nem egyértelmű hogy a kijelző, vagy az érintőpanel tört be.
2014. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a kijelző tört be, az érintő felület működik.
2014. nov. 9. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!