Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lett a Samsung a világ...

Hogyan lett a Samsung a világ legnagyobb mobilgyártója (megelőzvén a régóta első Nokiát)? Ilyen jó készülékeket gyárt?

Figyelt kérdés
Én Sony-párti vagyok, eddigi életem során szinte csak ettől a gyártótól vettem mobilokat.

2014. nov. 9. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
A Nokia már nagyon régóta a béka segge alatt van. Meg is szűnik még a márka név is jövőre. A samsung meg jó telókat gyárt ezért lett az első.
2014. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

A nokia lemaradt a fejlődésben, nem követte a piaci igényeket, és a jól bevált felhasználó barát kezelhetőséget.

Nagy mellényúlásuk volt a symbian oprendszer, azóta a windows megvette, és ők próbálnak rá csinálni valami kezelhetőbbet.

De kicsit olyan mostoha gyerek lett a microsoftnál a nokia, már a nevét se használják.


Kusza az egész tulajdonviszony, új nevekkel meg baromi nehéz reklámozni valamit.


A samsung meg samsung, mióta létezik.

Ők nagyot húztak azzal, hogy lekoppintották az iphone-t, és android oprendszer néven kezdték el terjeszteni.


A befolyó pénzből meg azóta is csak fejlesztenek, fejlesztenek, ami nem meglepő, Dél-Korea a világ vezető informatikai nagyhatalma, a fejlettségük ilyen téren, arányaiban simán lenyomja az usa-t, vagy kínát.


Most ott tart a samsung, hogy tartósabb, erősebb, stabilabb készülékeket csinál mint az iphone, kevesebb pénzért.

2014. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Tulajdonképpen ez az egész váltás, amiről beszélsz, hogy megelőzték (enyhén szólva) a nokiát, az okostelefonok terjedésével kezdődött.

A nokiának nem jött be.

A samsunk nem volt rest, "tanultak" (mondjuk úgy loptak, bár a bíróság nem ítélte el őket) a tapasztaltabbaktól.

Aztán ázsiai módra, összerakták jobbra, olcsóbban.

Nekik onnantól vezet felfelé az út.

2014. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Mindenben egyetértek csak az androidról írtál nagy hülyeségeket.
2014. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Mert?
2014. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
volt ott más hülyeség is
2014. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
A samsungnak semmi köze az androidhoz.
2014. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!