Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Összetört a telefonom de nem...

Összetört a telefonom de nem akárhogy, ilyenkor mi a teendő? Előbb olvasd végig!

Figyelt kérdés
Szóval egy Asus padfone 2-m van a t-mobiletól, van rajta biztosítás törésre az nem is baj, 20ezer önrészt kell befizetni és elvileg cserélik. Na de ennek a tablet részét már pár hete bejelentettem mert akkor leesett és berepedt a képernyő, nem érzékel semmit, kaptam egy kódot amire majd hivatkozok és ha megvan a pénz, mehetek bevinni. Még nincs meg, viszont tegnap nekimentem véletlenül az asztalnak és a telefon képernyője bánta a zsebemben, nos ha felhívom őket akkor ez azt jelenti hogy 40ezret kell befizetnem vagy csak 20-at, mert mondjuk egyszerre viszem be a telefont és a tabletet is?

2014. nov. 10. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt csak ők tudják megmondani, itt hiába kérdezed
2014. nov. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Ha gondolod felhívjuk helyetted a szervízt és felolvassuk a kérdésed nekik.
2014. nov. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam valakinek van tapasztalata ilyen esetben.
2014. nov. 10. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!