Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan mobil, melyben...

Létezik olyan mobil, melyben le tudok tiltani bizonyos tel. Számokat, hogy ne tudjak tőlük sms-t kapni, de még jelzést sem, hogy sms érkezett?

Figyelt kérdés
Van némi zaklatási ügyem,és a "bátor" ember(ek) sms-ben mocskolódnak. Tudom,nem kéne elolvasnom(mindig nagyon felzaklat),de jobb szeretném meg sem kapni őket,és nem tudom,hogy van-e erre lehetőség? Olyan szinten,hogy esetleg ne is kapjak jelzést arról sem,hogy az illető egyáltalán írt.A jelenlegi készülékem ilyet nem tud,van olyan ami ezt tudja,vagy hasonló kedvező lehetőséget? Előre köszönöm,ha valaki értelmes,kötekedésmentes,hasznos választ tud adni,mert nem értek ezekhez a dolgokhoz.

#sms #mobilbiztonság #mobilkorlátozás
2014. nov. 11. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
a legtöbb okostelefon tudja, windows phone-osok biztos, iPhone-ok is tudják, és sejtem az androidosok is, szóval nagyjából ilyen szempontból nem lehet mellényúlni.
2014. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, tehát, azt se észlelem, hogy a letiltott illető írt?
2014. nov. 11. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
így van. illetve windows phone-on úgy van, hogy van ugye egy külön menüpont, és ott például a háttérben számolja a tiltott számról érkezett hívásokat, és üzeneteket.
2014. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a segítséget jó éjt!
2014. nov. 11. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
iphone tudja, páran nálam is megkapták ezt a beállítást :)
2014. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!