Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vett már valaki a Tescoban...

Vett már valaki a Tescoban Op3n Dott telefont?

Figyelt kérdés

Ha igen mi a véleményetek róla?

Tudom nem kell sokat várni mégis 30 000 Ft , de ennek ellenére milyen?



2014. nov. 11. 21:43
1 2 3 4 5 6
 51/58 harry95 válasza:
milyen üveg van rajta
2015. jan. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim válasza:
az üveget nem tudom, de a fólia nekem kb 2 hónap után lejött. most fogok rendelni mert értelemszerűen tescoék nem gondoltak arra, hogy azt is áruljanak, mint ahogy tokot se....
2015. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk nekem sem fér a fejembe, hogy miért nincs hozzá fólia meg szilikontok...
2015. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim válasza:

Az üveg elvileg Corning Gorilla Glass 2

[link]

2015. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 Jammie válasza:

Op3n dott okos (?)telefon...

Nos, nem tartom magamat bambábbnak az átlagnál, de ezzel nem tudok telefonálni. A névjegyzék finom görgetése során gyakran azonnal hívja amihez hozzáértem, ha akarom, ha nem. A készülék dönti el, kit hív fel..

Nem lehet hozzá letölteni valamilyen jobb telefon programot???

2015. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

Stock 4.2-es droid van rajta, semmiféle változtatást nem eszközölt rajta a Tesco. Tanuld meg használni...


Amúgy kényed kedved szerint kicserélheted a launchert bármire a droid bótól:

[link]


Vagy a telefonkönyvet is:

[link]


Android nagy előnye, hogy azt csinálsz vele és azt cserélsz ki benne amit csak akarsz.

2015. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 Herczeg Ariel válasza:
Nekem 2 hónapig bírta az akksi és két hétig volt szerelőnél,Budaörsön,mert,hogy ott a Medion szervíz.A teló jól működik idáig,csak az akksi volt szar,remélem!
2015. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

Üdv: két játékot (free2play) megnézne nekem valaki, hogy játszható e?

Az egyik az rpg avabel online az a jelenleg 2magosomon akadozik, de játszható, de mégsem játszom vele, mert akadozik (tabletemen jó)

A másik az rpg izanagi online, az el sem indul a dual coreos telómon, quadcore táblámon akadozik, de ennek a telefonnak nem is kell 1920x1080 felbontást meghajtania, hanem a negyedét, ha fut akár levett grafikával, akkor veszek ilyen telefont, de valaki kipróbálná nekem.


(A harmadik a dragon quest 8 lenne ami érdekelne, de az ... kb úgy fut mint az izanagi tabletemen ezért azt nem fontos külön megnézni, de a másik kettő érdekelne)

2015. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!