Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Házilag hogyan lehet telefont...

Házilag hogyan lehet telefont függetleníteni?

Figyelt kérdés
Lehet egyáltalán? Van egy Xperia U-m, ami telenoros, nekem pedig Telekomos kell, ki lehet függetleníteni valahogy? Köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 12. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, meg kell venni a gyari nck kodjat es beirni a telefonba. Ez nagyjabol a sonyk eseteben 7eFt korul van es egy hetig tart,mire megkapod
2014. nov. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wadmalac ***** válasza:

Más módszerrel ne is próbálkozz. Egyrészt illegális, másrészt rutintalanul a legkisebb hibával hajítótéglát csinálsz a telóból.

Egyébként a fent említett módszer csak akkor fog menni, ha a hűségidőd illetve teló részleted lejárt, különben még nagyobb kupac pénz.

2014. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bp1985 ***** válasza:
Beviszed a telenorhoz, 6750 ft ellenèbe megcsinálják. Semmit nem kell venni, nem kell neked ütögetni, csak használni.
2014. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is kérdeztem ilyet, de senki se mond semmit, csak azt hogy vigyem be, meg hogy vásároljak unlock code-t. Érdekes. Biztos van más megoldása is. Egy Zug GSM-be vidd be, ott megcsinálják 20 perc alatt. Kb 4000-ből
2014. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kib..szott ugyes zuggsm szerviz az,ahol dualcore sony-t meg tudnak csinalni 20 perc alatt ennyiert..
2014. nov. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wadmalac ***** válasza:
Ez a hagyd itt és érdeklődj két nap múlva kategóriája, mert ők is azt csinálják, amit a bátor fél-laikus otthon, megveszik a kódot valahonnan külhonból neten.
2014. nov. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!