Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy már sokan feltették ezt a kérdést itt de a telefonpiac változik így újra fel teszem én is :D

Milyen telefont vegyek 70.000Ft-ért 3 kiszemeltem van LG G 2 mini,Sony Xperia M2,Nokia LUmia 735 melyiket miért ha tudtok más telefont ebben az árkategóriában meghalgatom.Játékra,netre,telefonálásra,kevés kamerázásra használnám.

Válaszokat előre is köszönöm



2014. nov. 12. 15:56
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Én a Nokiát vagy a Sonyt venném meg. Az LG nem tetszik, bár igazából azt a márkát nem is ismerem annyira.... A Nokiáról tudom, hogy törésálló, nagyon jó, és könnyű is használni (még plusz jó, hogy színes:) A Sony pedig néhány oszt társamnak van, szeretik, szép is.

Igazából nem sokat segíthetettem, tudom... :D Mindenesetre én a Nokiát választanám.

2014. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem köszönöm időközben találtam mégegy telefont az s3 neo-t az is jónak tűnik vélemény ?
2014. nov. 13. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Samsungot ne! A családba 4 is volt, és havonta jártunk szervizbe vele, állandóan behalt. 3-man váltottunk Lumiára, és azóta szerviz közelébe se voltunk :)
2014. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Nokiákra tényleg igaz hogy ütésálló. nekem volt egy Lumia 800-am,véletlen kiesett az ingzsebemből, és végiggurult egy 10 méteres lejtő kőfalon. Egyetlen kisebb karcolása esett a képernyőn. Viszont az operációs rendszere miatt nem szerettem, az a android szerintem jobb.
2014. dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!