Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefont...

GazdagZoli12576 kérdése:

Szerintetek milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Januárban szeretnék venni egy telefont de fogalmam sincs,hogy milyet.Én az LG G3-ra vagy esetleg az Iphone 5S-re gondoltam.Az Iphone azért tetszik, mert sokáig nem lassul be..1-2 év után is tűrhetően működik.Az Androidos telefonokkal nem ez a tapasztalatom.1-2 év után már lassulnak meg minden.Sonyrais gondoltam de nem tudom, hogy jó választás lenne-e.Az LG-ben tetszik az, hogy nagyon nagy felbontású a kijelzője.Esetleg tudnátok ajánlani valamit?Vegyem meg az Iphone-t?

2014. nov. 9. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
ha ilyen alapon nézzük, akkor iPhone, mert az 1-2 év múlva tényleg nem fog lelassulni, ellenben az LG-nél nemsoká úgyis lesz nagyobb felbontású kijelzős telefon. 300 ppi felett úgyse nagyon látod a különbséget, hiába 500 ppi-s az LG...parasztvakítás az egész...plusz még a benne lévő hardvert is megakasztja...szóval az már akkor sem lenne akadásmentes, ha kiveszed a dobozból.
2014. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, erről az akadásos fas*ságról hallottam és ki is próbáltam és láttam.ez tényleg egy negatívum.akkor iphone legyen?
2014. nov. 9. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!