Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone5S-mi lehet a baja?

Iphone5S-mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Iphone 5s-em van 2 hete. Azonban az első napjától kezdve lassú volt, eltűnik a billentyűzet teljesen néha ha belépek az Üzenetekbe, illetve ki is dobál onnan, valamint játékokból. Régebbi iphoneomon ilyenek nem jelentkeztek ami érdekes, sokkal gyorsabb volt, nem töltött ilyen sokáig safariban, instagramon stb..Folyamatosan forog az akku jel mellett a kis kör..Láttam neten hogy csináljak hard resetet(home,power egyszerre nyomása) megcsináltam, semmi változás. Tegyem újra a készüléket, azt is megcsináltam, nem javult. Szerintetek a telefonnak van valami hibája, vagy ez csak az IOS8 miatt van? Ti bevinnétek, szerintetek mi lehet megoldás? Köszi
2014. nov. 13. 00:26
 1/4 anonim válasza:
Szerintem vidd vissza
2014. nov. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

NE vidd vissza!!!

Ez csak az IOS8 miatt van, apukámnak is ez volt. De visdza tetette a az IOS7-re. Csak azért akadozik, mert még nincs teljesen megcsinálva. Szóval NE VIDD VISSZA!

2014. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vissza rakni nem lehet...hard reset az mas...te siman resetelted...


Nyomj egy restort.

2014. nov. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Utolsó , akkor nem írtam le elèg érthetően , miután hard reseteltem utána csináltam restort is. :)

2014. nov. 14. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!