Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy sony xperia L telefont...

Ha egy sony xperia L telefont 1A helyett 2.1A-el (tablet töltő) töltök, akkor lesz valami baja?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 05:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, akármennyivel töltheted, a telefon csak annyival fog töltődni, amennyi jó neki.
2014. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Akármennyivel azért nem.

Ennyi erővel 5-10 Amperral is tölthető lenne, és 1020perc alatt fel is töltené...

Hát sajnos ez nem így van...

Én 2amperral töltöttem a régi telefonom,

Tök jó volt hogy pillanatok alatt fel töltötte.

De pár hét alatt olyan szinten legyengült, hogy az addig 8-10 órás akkut 4 órára rövidítette...

Megérte ez?

Szerintem nem.

2015. máj. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2


Oké, hogy nem könnyű olvasni, de próbálkozz erősebben.


"akármennyivel töltheted, a telefon csak annyival fog töltődni, amennyi jó neki"


Ha van egy 10 Amperes töltőd, a telefon akkor is max ~1 Amperrel fog töltődni, mert lekorlátozza a direkt erre kitalált áramkör, hogy mennyit vehet fel.


Amit írsz az is hülyeség, ha a te aksidnak rosszabb is lett az ideje, az nem a 2 Amperes töltő van, én is mindenemet 2 Amperes töltővel töltöm, haverok is ha átjönnek 2 Amperes töltőt adom oda nekik, családtagoknak is ha én adok kölcsön akkor a 2 Amperes töltőt kapják meg, és abszolút semmivel sem rosszabb az aksi (pedig a gyári aksi pár telefonnál a 750 mA-t sem érte el).

2015. máj. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!