Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S. mi a baja a telefonom...

S. O. S. mi a baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Nos! LG optimus L3-am van, már másfél éve. letöltöttem a tindert. hogy legyen neki hely, letöröltem az összes alkalmazást amire nem volt szükségem. majd lejött a tinder, de nem fogott meg anniyra így töröltem. mikor akartam volna a messengert visszatölteni (ekor már egy alkalmazás sem volt a telefonomon) nem indult ez a zöld vonal ami jelzi, hogy jön le. pedig volt netem. egy órán át próbálkoztam vele de semmi. lemerülőben volt (29%) és töltöre tettem. majd megint megpróbáltam de semmi. aztán kikapcsoltam. fél órát volt kikapcsolt állapotban. működött csak még mindig nem akarta letölteni..ezért megint kikapcsoltam és most nem tudom bekapcsolni, pedig másfél órája próbálkozom...

2014. nov. 13. 17:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!