Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 1020 telefonon lévő...

Nokia 1020 telefonon lévő telefonszámokat, és smseket, h lehet asztali pc-re menteni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 14. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a névjegyeket a SIM-en tárolja, akkor egy USB-s SIM olvasóval lehet.

Az is lehet, hogy az SMS-ek is ott lesznek, de ebben nem vagyok biztos.

2014. nov. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ezt az olvasót nem lehet kihagyni vmi program segitségével?csak úgy ,h adatkábelen keresztül?
2014. nov. 14. 01:09
 3/5 anonim ***** válasza:
A kapcsolataidat a legegyszerűbben úgy exportálhatod, ha elmész a böngésződdel a live.com címre, belépsz a microsoftos azonosítóddal, a bal felső sarokban kiválasztod a Személyek opciót, és ott a Kezelés menüben találsz exportálást.
2014. nov. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és a telefonban hol találom a névjegyeimet,és smseket?mert amit leirtál megcsináltam.majd szgépen megnyitottam a windows phone mappát ,és innen nem tudom it kell tovább tenni...
2014. nov. 14. 01:59
 5/5 anonim ***** válasza:
a 3-as kommentben leírtam, hogy mentsd le a névjegyeidet. Az sikerült legalább? Az SMS-ek lementése nem tűnik triviálisnak.
2014. nov. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!