Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Mi a véleményetek a Nokia Lumia 520-ról? érdemes lenne megvenni vagy nem?

Figyelt kérdés
2014. nov. 14. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

" érdemes lenne megvenni vagy nem? "


-ezt csak te tudod eldönteni,

nekem van egy 520-asom,nekem bejött,de hogy neked tetszene e ,na ezt senki nem tudja megmondani....

2014. nov. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én tavaly karácsonyra kaptam egyet és azóta is kiválóan müködik. Sztem érdemes! De persze te döntöd el! ;)
2014. nov. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem, mivel megjelent az 535, ami ugyanolyan áron lesz kapható mint az 520, csak ez már Microsoft Lumia néven fut és nem Nokia Lumia, illetve dupla ram, nagyobb kijelző, vaku, és előlapi kamerával is bővített az 520-hoz képest.
2014. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) nekem tetszik a telefon.. csak nem tudom meg érné-e az árát..
2014. nov. 16. 07:51
 5/5 anonim válasza:
Én is az 520-al kacérkodok....néztem a 625-öt és gondolkoztam az 535-ön is...de azok drágábbak(lesz az 535)
2014. dec. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!