Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Váltani szeretnék Xperia Arc...

Váltani szeretnék Xperia Arc S-ről, Xperia SP-t néztem ki. vélemények?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam róla, írtak jót is, rosszat is. Akinek SP van leírná a tapasztalatait? Előlapi kamerája milyen képet csinál? Nyilván nem tű éleset de azért nem nagyon homályos ugye? Netezésre, fotózásra, zenehallgatásra kell...amire való :)

2014. nov. 14. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
A helyedben nem vennék ilyet. Annak ellenére, hogy mielőtt megvettem, elolvastam róla egy csomó tesztet, csomó kommentet, értékelést, és alig volt negatív vélemény... 1 éve van meg, de már az első hónapba a szervizbe kötött ki, fogta magát, és kipurcant. Bár ez az akkori android verziónak is valószínűleg betudható, mert az utána lévő frissítés óta ennyire nem rosszalkodott..viszont! ha több alkalmazás van megnyitva, túl sok jóra ne számíts, nem tudja őket valami jól kezelni, a zenehallgatás+neten böngészést egyszerre szépen elis felejtheted, ugyanis ledob a walkmanról...viszont ala naturba is játékokból kidob, illetve a zenét is leállítja, ha olyanja van..a hangszóró meg szól, ha olyan napja van, máskor viszont nem...előfordul...az sms-eket se mindig jelzi ki...a kamera se valami fényes, elején tűrhető volt, viszont mostanra eléggé elkezdtek zajosodni a képek...a billentyűzet bújócskázik elég sokszor, ha elő is jön, gyorsan visszamegy, mint rák a kagylójába...az üzemidejét nem is kommentálom inkább..10 perc zenehallgatás után nekem egy gyenge 10%ot leis dob magáról, és örülök,ha suliból még bekapcsolt állapotban haza tudok esni vele..persze mobilnet is bevan kapcsolva, de elég rövid időre..jaa, és néha kedve támad beszélgetni is, van, mikor random módra elkezd így rezegni...hát azis elég idegesítő tud lenni..jól meg is szoktam ilyedni, mikor koncentrálok, erre ez meg így beindul a semmiből..az előlapi kameráról már ne is beszéljünk:D hát az botrányos:D a 20 éves telefonok hátlapi kamerái jobbak voltak, mint ennek az előlapija:D 0.3 mp-s asszem..de mit várunk:D én a hátsóval szoktam inkább fotókat lőni magamról, ha muszály..
2014. nov. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
SP- t ne vegyel tapasztalat hw sw problemam nemvolt vele de nagyon fura egy mobil, egy ev utan eladtam es jött a Z1 es evvel mar megvagyok elegedve
2014. nov. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!