Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam a napokban egy Iphone...

Kaptam a napokban egy Iphone 4s t 16gb, amikor megkaptam az elérhető tárhely 13,4 volt. Folytatás lent, gdcx?

Figyelt kérdés
tettem rá 3 programot (instagram, Fk massenger) és és 2 kis méretü és egy nagy mértü játékot (apshalt 8 airborne) ami sokat foglal azt már letöröltem de még mindig csak 8,9 elérhető. Miért? nem sok kép van rajta max 25-30db,1 videó és öt normál hosszúságú zene ami biztos hogy nem foglal sokat.Ez miért van valaki tud segíteni hogy ez miért van?

2014. nov. 15. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz vele, majd kitakarítja magát

használd

ez nem android hogy figyelgetni kelljen a memót


a beállítások - általános - használat alatt látod mi mennyi helyet foglal

2014. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha felcsatlakoztatod a készüléket az itunes-ra, akkor írja, hogy mi foglalja a helyet a készüléken, általában a videók és a nagyobb játékok szoktak lenni a ludasok, így azokat érdemes korlátotott számban feltölteni a készülékre.
2014. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!