Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Navon Mizu M502 mobilon miért...

Navon Mizu M502 mobilon miért nem tud a Titanium Backup a megadott helyre (SD card/TitaniumBackup/) biztonsági mentést készíteni? Titanium Backup pro-Biztonsági mentés művelete megszakadt:nem áll rendelkezésre elegendő szabad tárhely.

Figyelt kérdés
A készülék root-olt, a kártyán lévő hely 5GB.

2014. nov. 11. 09:11
 1/2 anonim válasza:
Ugyanez a problémám, és nem sikerült megoldani. Valósznűleg az android 4.4 kitkat miatt van.
2014. nov. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tosercsaba válasza:

Ha egy 512-es particiót leválasztotok az sdből és azt ext4-re primary-ra formázzátok, akkor simán lehet pakolni sd-re.

1. beállítod a fat32 particiot úgy, hogy PRYMARY legyen és minimum 256megás ext4-nek utána (nem előtte) tehát utána hagyj helyet... az sem gáz ha 512-re veszed a fat32 utáni részt, gondot nem okoz de biztosabb.Viszont nagyobb hely felesleges, nem használja ki semmi.


2. leformázod a fat32-es első particiot, majd job klikk rá és állítsd AKTÍV-ra.


3. A megmaradt 256-512 mega helyet leformázod EXT4-re (ext3, ext2, fat-ok és NTFS nem lesz jó, csak EXT4.)

Ezt NEM ÁLLÍTOD AKTÍVRA!!!


Ennyi, ezután restart és lehet pakolni a mentést.


Viszont én meg örülnék, ha valamelyikőtök elküldené, google drive-al vagy valahová fel zipelve vagy a gyári mentést... vagy csak zip-elve a system könyvtáron belülről az APP-könyvtárat, mert elhagytam belőle pár dolgot! A címem: tosercsabi kukac gmail pont com


Köszönettel!

2015. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!