Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 vagy érdemesebb...

IPhone 6 vagy érdemesebb lenne megvárni a következő évet?

Figyelt kérdés
Idén szeretnék új telefont, jelenleg sokadik androidos telefonom van, ami már elmondhatatlanul kezelhetetlen, pedig karácsonykor lesz még CSAK 2 éves. Viszont olvasgattam itt a válaszokat, és láttam, hogy többen is írták, hogy ők megvárnák a következő telefont, és ez miatt elgondolkodtam rajta. Szerintetek?
2014. nov. 15. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokat gondolkoztam én is.

De a 6-ot megvettem és nem bántam meg.

2014. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 modosdani ***** válasza:
41%
Azt olvastad már hogy mit mondanak az iphone tulajdonosok a két éves telefonjukra a második Software frissítés után?
2014. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

mi változik jövőre? akkor is jön majd újabb amire várhatsz 1 évet


vedd meg most

a legjobb telefon

2014. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Ez a legnáthásabb okoskodás a világon, ami nem vezet semmi értelmes eredményre.

- Megvegyem ezt a 6-ost vagy várjak a 7-esre, hisz az aztán már tényleg qrva jó lesz?

- Na megjelent a 7-es, most mit tegyek, merjem ezt megvenni vagy érdemes kibekkelni a 8-asig?

2014. nov. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
még egy iPhone 5 is tök rendben van...hát még egy 5S...jelen formájában szerintem a 6 egy pénzkidobás, de ha mindenképp most akarsz venni, és van rá pénzed, akkor felesleges várni...3-4 évig simán ellennél a 6-tal.
2014. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42%
2-3 evnel tobb idore nem erdemes egyik gyarto egyik telefonjaval sem tervezni. Amugy ha neked ez a telo tetszik es meg is van ra a penzed, akkor nincs mit varialni, hogy megvedd vagy nem. Ha varakozol, akkor ugy jarsz, ahogy az egyik valaszolo irta, hogy csak egy ev az uj modell, s megint egy ev es igy tovabb.
2014. nov. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!