Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vegyem meg az iPhone 5-öt...

Vegyem meg az iPhone 5-öt vagy érdemesebb megvárni a következő iPhone-t?

Figyelt kérdés
Mikor fog megjelenni az iPhone5 5s?
2013. jún. 9. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri, vedd meg, de a Hétfő estét várd meg, mivel akár a holnapi WWDC-n is jöhet egy új iPhone. Igaz, ennek kicsi az esélye, és valószínűleg szeptember-októberben lesz termékfrissítés-hogy elkapják a karácsonyi szezont egy friss (és így sikeres) modellel.

Remélem, valamennyit segítettem.

2013. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg hogy milyen lesz a következő, aztán eldöntöd. És ha kijön az új akkor valamivel az 5ös ára esni fog.
2013. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Imádom az ilyeneket.

Nem elég logikus? Ha tudsz várni, várjál, mert lehet jobbat kapsz a pénzedért. Ha nem lesz jó az 5S, akkor meg olcsóbban veheted az 5-öt. (Várom a negatívat)

2013. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt egyedül te vagy a negatív ;) és mivel ez volt a kedves kérdező kérdése, talán azért írtam azt. A másik meg hogy nem neked válaszoltam. Ilyen kötekedős férgekkel van már tele az egész gyakorikérdések, mint pl. egyesek, hogy arra élveznek el, hogyha valakibe bele tudnak kötni vagy kioktatni a másikat, és közben azt érzik, hogy annyira bölcsek mint Dalai Láma.
2013. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!