Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb és...

Szerintetek melyik a jobb és megbízhatóbb készülék? Glaxy ace 4, lumia 635 vagy alcatel idol mini s vagy xperia e3 melyik a jobb? És milyen tapasztalataitok vannak bármelyik készülékkel kapcsoltban. Nekem a lumia a legszimpatikusabb de nem tudom:S

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Pont arról tudok csak véleményt írni. A lumiáról, viszont ha nem keverem az xperia e3 többet nyújt némileg, nem néztem utána csak emlékezetből írnom. Ha nekem kellene döntenem a helyedben én biztos a lumiát venném, de én alapból is nokiafan vagyok. Alcatelt szerintem egyáltalán ne vegyél.
2014. nov. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is a lumia felé hajlok csak eddig samsungom volt és nem igazan ismerem meg nem tudom milyen lehet.
2014. nov. 15. 23:54
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nekem Lumia1020asom van, egyenlőre még kevesebbek rájuk az appok, mint andoridra, de én nagyon szeretem. Soha, semmi bajom nem volt még vele. 635ös nem tudom milyen olyan szinten, hogy kezembe nem volt még, de szerintem nem fog csalódást okozni. Appok meg idővel lesznek még többen, elég gyorsan növekszik a választék.
2014. nov. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Galaxy Ace 4-et felejtsd el, alcatel idol mini s nem létezik, vagy csak simán Mini, S nélkül, vagy Idol 2 Mini S, ha utóbbit nézted ki az még nem rossz, ha simán Idol Mini akkor azt felejtsd el.


Ha Lumia 635 tetszik akkor azt ajánlom, mert ezek az Androidos telefonok ha nem is rosszak, de nem is a legjobbak, és bár Lumia 635-nél is létezik jobb WP8-as telefon, ez a 4 közül azért mégiscsak azt tartom jobban (mondom ezt Android fanként).

2014. nov. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Lumiát válaszd
2014. nov. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen valószínűleg akkor a lumia lesz,bár ami kicsit megingat ,hogy nincs benne előlapi kamera.
2014. nov. 16. 08:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Lumia vagy ace4, ne aggódj, az minden előlapi kamera (az iphone-t kivéve) egy halom szar és egy normális képet se tudsz csinálni vele:)
2015. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!