Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia sp vagy xiaomi 1s vagy...

Xperia sp vagy xiaomi 1s vagy lg l90?

Figyelt kérdés

SP:adreno 320, de sokan szidják a bugjai miatt

Lg l90: passz

Xiaomi 1s: bejön a MIUI

Játékra, zenére, multitaskingra melyik jobb?



2014. nov. 16. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerősi körben van több 1S is, meg egy SP. Hát az 1S képe sokkal szebb és én az SP szoftverétől sem vagyok elragadtatva. Korábban pedig én is nézegettem.
2014. nov. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nah egyre biztosabb hogy a xiaomi lesz :) az lg L90 valamiben jobb mint a xiaomi 1s?
2014. nov. 16. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Az LG-t passzolom.

Ami nekem még nagyon tetszik az 1S-ben, hogy nagyon sok kiegészítőt lehet hozzá kapni. Csakúgy mint a többi xiaomi készülékhez is.

Nekem Mi3-am van és most rendeltem egy tokot hozzá. Közben ráakadtam egy 1S-es hátlapos eladóra is. Nagyon tuti hátlapokat lehet hozzá kapni csak ott elég borsos ára van. Majdnem 1S telefont vettem, aztán inkább az Mi3 mellett döntöttem. Csak vártam még vele.

Itt van nálam egy nillkin tok meg egy nillkin tempered glass fólia is. Ismerősnek rendeltem csak még nem jött érte.

Ez egy külső tok, de van olyan is ami lecseréli az egész hátlapot. Eléggé egyedivé lehet tenni.

KitKat még nincs rá, még én is 4.3-at használok a sajátomon, mert a 4.4-et nagyon bugosnak mondták. Viszont most jelent meg a MIUI V6, azt előbb-utóbb telepíteni fogom.

CM-ben viszont van már KitKat is a Redmire. Nem hivatalosan meg már valán van MIUI-ban is, de ha nincs, akkor biztos, hogy lesz.

2014. nov. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ami még eszembe jutott, hogy az eMag-ról kínai rommal küldik. nincs benne magyar nyelv csak angol meg kínai. Azt frissíteni kell egy multi romra és lesz benne magyar nyelv is.
2014. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy újra kellesz rakni, nem gond :) 2-3 évet ki lehet húzni a telóval?
2014. nov. 16. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Kettőt biztosan. Azért nem egy csúcshardver, viszont simán ott van a mai középkategóriában.
2014. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!