Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-t szeretnék venni de...

Iphone-t szeretnék venni de félek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy iphone-t de 2 dologtól félek, az egyik az hogy másolat/kínai a másik az, hogy lopott...

Hol lehet ezeket megállapítani?


Köszi a válaszokat!



2014. nov. 16. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Úgy, hogy nem kéz alól veszed, nem az utcán és nem a legutolsó sufni gsm ben, hanem hivatalos eladótól.
2014. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

használtan? persze...

Ki az a hülye aki vesz 185e ért vesz iphone 5st? Kinek van arra pénze?


Használtan 100e azt kész...

----------------------------------------------------

Közben utána jártam, [link] itt kiderül, ha kamu vagy nem, de a lopott kérdést nem tudom...

2014. nov. 16. 13:33
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Rengeteg embernek van rá pénze, pl azoknak akiktől te akarod venni.

De mint írtam fentebb, csak akkor lehet biztos az egészben 100% ra ha újonnan veszed.

Ha tetszik, ha nem akkor is így van.

2014. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Abban igazat adok...

(Mondjuk 185e ért már TÉNYLEG jobb androidost veszek)

----------------------------

Akkor pontosítok:

Hogy lehetek biztos abban, ha használtan veszek iphone készüléket, hogy nem lopott?

(Clone készülékek szűrésére már rá jöttem)

2014. nov. 16. 14:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha van róla számla, akkor máris biztos lehetsz benne, hogy nem lopott.

Ezt meg meg kell csinálni, mielőtt megveszed.

[link]


100e-ért meg simán kapsz már megbízható androidos telefont. Hülyeség, hogy romolgatni kell egy ilyen telefont. Már az 50e-es kategória sem az. Elmúltak már azok az idők.

2014. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Hülyeség, hogy romolgatni kell egy ilyen telefont. Már az 50e-es kategória sem az. Elmúltak már azok az idők."


Jah talán akkor nem ha 2gb romosat veszel 1gb vel még mindig szarozni kell akárki akármit mond


Viszont a linket köszönöm

2014. nov. 16. 15:40
 7/8 anonim ***** válasza:

"Jah talán akkor nem ha 2gb romosat veszel 1gb vel még mindig szarozni kell akárki akármit mond "


Érdekes a családban van két G6, az ismeretségi körömben Redmi 1S van három is, mindegyikben 1GB RAM van. És egyiket sem kell romolgatni meg nem is fagynak.

Mondom, hogy el kéne már felejteni, hogy az android lagol meg bugos és, hogy romolgatni kell.


Még valami a lopott telóhoz:

A beállításokban az icloud fióknál ha nincs kitörölve az előző felhasználó és ezt a tulaj nem tudja, akkor is valószínűleg lopott, mert azt tudnia kell az aktuális tulajnak, vagy ha nem is lopott, de ez gond lehet, mert nem tudod új készülékként regisztrálni.

Esetleg az is lehet, hogy nem tudja a jelszót, van ilyen, én is elfelejtettem a múltkor viszont, akkor meg működik a jelszó visszaállítás. Bár az egyik ID-mat nem tudtam vissza állítani így kellett csinálnom egy másikat.

2014. nov. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi akkor figyelni fogom


(Lagg/bug próbálj ki Tegra3-as telefonokat :P)

2014. nov. 16. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!