Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg a...

Melyik telefont vegyem meg a 16 éves lányomnak? Nokia lumia 520 vagy 530 vagy Sony xperia E1?

Figyelt kérdés
Sajnos nem értek a telefonokhoz. Tudom nem egy csúcskategóriás telefonok, de 4 gyerek mellett ennyi futja.De mégis melyik közülük a legjobb?
2014. nov. 17. 12:59
1 2
 1/18 Tengor ***** válasza:
25%
Miért nem bízod rá, hogy válassza ki magának?
2014. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
A Lumia 520 és 530 ugyanannyit tudnak. Az E1 meg úgy rossz ahogy van.
2014. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mert Ő a külső alapján választana, viszont fontosabb a belső tartalom.
2014. nov. 17. 13:06
 4/18 Tengor ***** válasza:
0%
Egy leckének jó, ha a külső alapján választ, de vackot. Egy telefonnak talán nincs akkora súlya...
2014. nov. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Na igen, de ez az én káromra megy, nem az övére. :) Ha a saját zsebpénzéből venné, akkor egyetértenék. Egyébként mi a kérdésről neked a véleményed? ;)
2014. nov. 17. 13:11
 6/18 A kérdező kommentje:
Úgy értem, melyiket választanád? :)
2014. nov. 17. 13:14
 7/18 Tengor ***** válasza:
0%

Nem vennék és nem ajánlanék WP-t senkinek. Lehet, hogy stabil és biztonságos rendszer, de nagyon megköti a felhasználó kezét.

(saját ház helyett sem ajánlom senkinek a börtönt, csak mert ingyen van a szállás a kaja és a fűtés)

2014. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha külső alapján választ, akkor is csak jól járhat, mert a Sanyi még ronda is.
2014. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ezek közül 520, és nem értem miért érezné magát börtönben... hátteret tud változatni, csengőhagnot tud beállítani, fájlokat tud küldeni/fogadni Bt-on, PC-n program nélkül tud minden fájlt szabadon másolni oda-vissza, minden népszerű alkalmazást és játékot le tud tölteni. Ennél több mi kellene egy 16 éves lánynak?!
2014. nov. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Tengor ***** válasza:

#9, persze ezt meg tudja tenni, egészen addig amíg nem úgy akarja megtenni, ahogy az MS azt nem támogatja. Onnantól kezdve meg vagy lőve.

Tudsz filmet nézni, de ha nem mp4, akkor buktad.

Tudsz könyvet olvasni, ha az nem PDF.

Tudsz netezni, de IE-n kívül nincs más böngésző.

Tudsz tudsz csevegni, ha nem gtalkon akarsz.

Tudsz youtube-ot nézni, de csak IE-ből.

Lehet, hogy elsőre nem tűnik fel a börtön, mert messze vannak a falak, de attól még messze van a szabadságtól.

2014. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!