Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Alcatel márka nagyon rossz?

Misz000 kérdése:

Az Alcatel márka nagyon rossz?

Figyelt kérdés

Egy Alcatel One Touch Popc C5-öt szeretnék 30000-ért.És ebben az árban vannak jobb telefonok?

És ez a telefon márka télleg rossz?Miben más mint a többi?

Vélemények a telefonról?



2014. nov. 17. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Így kapásból nem sok Alcatel telefont tudnék mondani, ami jó ár/érték aránnyal rendelkezik. A Pop C5 sem tartozik közéjük.

Ennyi pénzért én Lumia 520-at ajánlanék, vagy ha androidos kell, akkor Xperia M.

2014. nov. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sasika12 válasza:
Nekem s poppom volt azthiszem 20 ezerért és olyan mint az összes többi nem valami 8megapixeles kamera de fotózkodni én gyakorlatilag csak zenét hallgattam rajta meg hivtam és néha felmentem facere sok osztálytársamnak van alkatel-le szerintem jó telefon. 1 év után ment tönkre
2014. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem annyira rossz márka. De van jobb is.
2018. okt. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!