Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okos-telefont vegyek?

Milyen okos-telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Nekem a telefon nem státusszimbólum, hanem egy használati eszköz, mint a kanál vagy az ütvefúró, csak másra jó. Tehát nem kell menőnek vagy a legújabbnak lennie.

Nem érzem rosszul magam attól, hogy nincs okos-telefonom, és munkához, vagy más létfontosságú dologhoz sem kell. De van egy-két dolog, amit úgy is jó lenne vennem és a telefonban benne van. Például térkép, gps, fényképező. Csak a legszükségesebb dolgokat szeretném rajta használni, mint az utazás és útvonaltervezőket, menetrendet, naptárat, stb. E-mail, facebook és úgy általában az internet elég nekem itthon is, így is túl sokat ülök a gép előtt. Az utcán én jobban szeretem az embereket vagy a tájat nézni.

A témában nálam jártasabb haverom szerint jó készüléket csak sok 10ezer ft-ért lehet kapni és a legjobbak is tönkremennek vagy elavulnak néhány év alatt. Tényleg nem az üdvösségem, még csak nem is az életem múlik egy okos-telefonon, ezért 2-3 évente 50ezer ft-ot sokallok rá. De azért tisztában vagyok vele, hogy praktikus eszköz, tehát valamilyen épp-eszűbb áron azért beruháznék egy hosszabb távon is használhatóra.


Várom az ötleteket, javaslatokat.



2014. nov. 18. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
olcsóbb nokia lumia-k ingyenes navigáció van bennük kamera 25-30 ért a neten hozzájuthatsz!
2014. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Pont most nézegettem őket, én kinéztem magamnak a Navon Mizu400 -at, de még nem tudom biztosan, hogy megvegyem-e. Jókat írnak róla, és én sem vagyok mobil és márkafüggő.
2014. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
512 Mb ram nagyon kevés egy mai telefonnak. Hamar belepik az alkalmazások és belassul. itt egy nokia lumia megveri 512 rammal pl 520 530
2014. nov. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valamelyik Lumia, hosszabbtávra ilyen árkategóriában különösen ezek ajánlottak.
2014. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Majd írd meg melyiket vetted és hogy tetszik, hátha akkor én is tudok majd dönteni.
2014. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké megírom, ha veszek egyáltalán. Sokallom az árukat. Főleg azért, mert hamar elavulnak vagy tönkremennek. Életem első és ezidáig egyetlen mobilja 5 éve megvan és töretlenül működik. Ezt egy okos-telefontól nem is remélhetem.
2014. nov. 20. 09:15
 7/10 A kérdező kommentje:

Kezdem azt érezni, hogy nem is érdemes okos telefont venni. Kevés funkciót szeretnék rajta valóban használni. Ezeket meg lehet oldani másként, mégha nehezebben is. A készülékek drágák, és túl hamar tönkremennek.


Ti mit tapasztaltatok, mennyi ideig él egy átlagos okostelefon?

2014. nov. 27. 17:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt az emagon 15 ért limia 530.


Egy windowsosnak 1-2 evet saccolok (30 ezer forintosak) mig egy androidos ugyanennyiert belassul.

2014. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a Nokia Lumia 530 most jó lesz, én ezt kértem karácsonyra. 20e-nél többet én sem adnék ki olyasmire, amit bármikor elhagyhatok, ellophatják, vagy egyéb. Ez pedig jó lesz arra, amire általában az ember okostelót vesz. Ha tönkremegy, még akkor sem olyan nagy kár érte. Bár manapság a legtöbb cucchoz van olcsó utángyártott alkatrész ebayen, és youtube-os videók alapján lehet javítgatni. Én már cseréltem így ki kijelzőt, hangszórót a gyerekeim telóján pár száz Ft-ból.
2014. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
530. nagyon jó! egyedül a sim kártyát kellett megvagdosni de először csináltam volt hozzá leírás pofon egyszerű. droidosat soha már most látom. (nemhogy 15-ért még 45 ért se kapsz olyat ami kihúz egy évet.)
2014. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!