Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobil telefont ajánlatok?

Milyen mobil telefont ajánlatok?

Figyelt kérdés

szeretnék egy új telefonra beruházni, de nem túl drágára!


Androidos okos telefonra gondoltam. Márkája lehetőleg Sony vagy Samsung legyen.


A lényeg hogy tudjak normálisan telefonálni, zenét hallgatni, legyen nagy tárhelye, legyen strapabíró egy darabig, és tudjak szép/jó képeket csinálni vele.


30e Ft körül. Mit ajánlatok? :)



2014. nov. 5. 20:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom hogy vagy háromszorozd az árat, vagy vidd lejjebb a követelményeket.
2014. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem kell. 12-ért márt találok az elvárásaimnak Sony telefont! :D De várom az ajánlatokat :)
2014. nov. 5. 20:58
 3/19 anonim válasza:
Original iphone
2014. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha már úgyis eldöntötted hogy mit veszel akkor mit kérdezel itt? Amúgy meg kíváncsi vagyok h 12e-ért melyik telefon képes a fennt leírtakra.
2014. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
iPhone-t ha ingyen adnák akkor se kéne!
2014. nov. 5. 21:01
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem döntöttem el! Azért várom az ajánlatokat!

12-ért hűségpontokkal, egyébként 39e.

2014. nov. 5. 21:07
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha 30 ezerig valasztanál, és van hűségpontod, amivel több mint 50 % -kal olcsóbban vásárolhatsz, én a helyedben 70 ezer forint körüli telefont valasztanék, ami ugye 30 lessz.
2014. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
És melyik sony telefon (vagy akármelyik más) csinál jó szép képet és van nagy tárhelye? Ha ilyet találsz 39 ezerért akkor engem is érdekelne!
2014. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Sony Xperia L
2014. nov. 5. 21:25
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja ok. Akkor a szép/jó és sok nekünk nem ugyanazt jelenti. A jó kamera min. 12 megapixeles és jó minőségű, a nagy tárhely meg 32 giga. Ilyen árban inkább egy windows-os telefont néznék, pedig én is android user vagyok. De hidd el a régi/olcsó droidos telefonnal csak a baj lesz. Az xperia l-t ma már nem érdemes megvenni szerintem.
2014. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!