Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy SII okostelefon...

Samsung Galaxy SII okostelefonról adatmentés teljesen betört kijelző esetén?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy SII típusú telefonom kijelzője annyira betört, hogy a kijelzője sötét. Valószínű működik, mivel bármely gomb benyomásakor az érintőgombok felvillannak. Adatokat szeretnék lementeni róla. Számítógépre való csatlakozáskor a telefonom mindig visszaigazolást kért, hogy fényképezőgépként vagy médiahordozóként akarom csatlakoztatni a készüléket. Bármely opicót a képernyőn kellett válaszatanom. Sajnos betört kijelzővel ez most lehetetlen. Kérdésem: hogyan oldható meg ilyen esetben az adatok mentése? Plusz kérdésem, hogy megérné-e egy új kijelzőt vásárolnom hozzá? Nincs rá garancia. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. nov. 18. 19:36
 1/1 dreco5 válasza:

Helló. Ugyanezzel a gonddal szenvedtem én is csak én S3-ommal. Nekem csak a névjegyzék kellett de sok minden másra is jó a módszer. Úgy oldottam meg a gondot hogy a számítógépre feltelepített Samsung Kies-sel miután USB kábellel csatlakoztattam a bekapcsolt telefont biztonsági másolatot készítettem. Ilyenkor a felugró ablakban kiválaszthatom hogy miket akarok lementeni ( üzenetek, e-mailek, képek, zenék stb...)Én ugye a kapcsolatokat választottam. A Kies azt is megmutatta hogy hova fogja lementeni a kérdéses adatokat. És láss csodát ! Meg voltak a hiányzó telefonszámok. Azt nem tudom hogy nálad működhet e mivel lehet hogy itt is kéri a visszaigazolást de az tény hogy ezeket kijelző nélkül csináltam meg.

Egy próbát talán megér.

2015. dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!