Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van értelme a "mai világban"...

Van értelme a "mai világban" iPhone 4-et venni használtan?

Figyelt kérdés
Van egy 40ezres androidos telóm, ami nyolc és fél hónapos, de lassan már a földhöz csapkodnám, annyi baja lett hirtelen. És ennyiért látok iPhone 4-et (sőt, olcsóbban is), és ennyit hajlandó is lennék kiadni érte. Merthogy úgy tudom, az iPhone-ok nagyon stabil telefonok, nincs velük baj. De ha tudtok más jó alternatívákat, szívesen meghallgatok mindenkit. (Windows Phone-t ne, köszi.)
2014. nov. 18. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

iphone 4 nagyon jó kis telefon, ios8 nincs rá de az ios7 is sokkal jobb mint bármelyik android vagy wp

40ért nem kapsz jobb telefont

2014. nov. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Rögtön a te kérdésed alatt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Érdekes, hogy mindketten a földhöz csapkodást emlegetitek :P


Ennyi pénzből android fronton a Moto E éri meg, vagy ha még hozzáraksz egy kis pénzt, akkor Moto G.

2014. nov. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Kedves kérdező, ez megint csak igény függő.

Facebook net fotók játék(jobbakra is) zene stb.. ezekre első osztályú.

Aztán ottvan a kijelző méret.

Nekem kicsi lenne, de ezt megint neked kell tudnod.

De ha ezekre használod, akkor bátran ajánlom.

2014. nov. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a 4-et már ne.
2014. nov. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Deákné Vászna válasza:
Azt tudod, hogy szakszervizek még akkumulátort sem tudnak benne cserélni. Csak buherálni lehet. Én nem javaslom.
2014. nov. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

te meg nem értessz hozzá...nem is egy kifejezetten Apple termékekre szakosodott szervíz van, ahol cserélik az akksit (i-doki, iSamurai például)...nyilván nem a sarki gsm szervízbe kell lemenni, ahol olcsóbb lenne, mert ott tényleg csak összegányolják, az viszont nem szakszervíz...


kérdésre válaszolva én sem vennék...durván 5-10ezer Ft különbség van a 4-4S között, ami azért már inkább megéri első iPhone-nak. 4 sem halott telefon, de 40-ért sok. esetleg olyan 30ezerért elviselhető lenne.

2014. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Deákné Vászna válasza:
59%-os okoska, valóban nem először köt belem rövid idő alatt. Ha tudná, hogy az általa említett szervizekben milyen akkukak szerelnek be, csendesebb lenne a hangja.
2014. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem azért, nekem például volt idáig egy iPhone 4-em, 4S-em, most pedig van egy 5S-em...a 4-et másfél évesen vettem, én majdnem 2 évig használtam, semmi baja nem volt az akksinak. a 4S-t 1 évesen vettem...azt is körülbelül másfél évig használtam, ebből olyan 1 év után jött elő akksihiba, kicserélték iSamurai-ban, a fennmaradó fél évben semmi gondom nem volt vele...nincs tökéletes termék, biztos van selejt akku, de ez ugyanúgy igaz bármilyen más akksira. vehetsz egy gyári samsungos akksit, és ha az is rossz, akkor mit mondassz? nagy baromság azt hinni, hogy valami csak azért minőségibb, mert rá van írva, hogy gyári...
2014. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

vagy mert teszem azt, sérült telefonból van kiszerelve...működik, ez a lényeg.

rég nem azok már ezek az idők, amikor odafigyeltek arra, hogy maradandót alkossanak. azért mondom, érdekes, az iPhone 4-em 3 és fél éves korában még vígan bírta ugyanúgy, mint új korában...

2014. nov. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Ájfonért újonnan sem érdemes pénzt adni, de ha az kell, vegyél. Azt is földhöz fogod csapkodni.

Én személy szerint nokia 6230 at használok telefonálásra.

2014. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!