Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv! El határoztam hogy még a...

Üdv! El határoztam hogy még a héten veszek egy jobb telefon . Ma nézegetem a telekom honlapján mi lenne a megfelelő számomra és egy 16 gb Iphone 5 s mellet döntöttem. (? )

Figyelt kérdés

Az alap felállás az hogy nem vagyok egy nagy telefon vásárló így a jelenlegi telefonom se egy csúcs model Viszont a probléma az hogy részletre venném és nem tudom hogy pontosan mit tartalmaz a csomag hogy tudnám e fizetni .Tehát akkor arra lennék kíváncsi hogy mennyit kellene fizetnem mivel nem lakom egy olyan helyen hogy csak úgy be tudnék menni a Fővárosba és megkérdezni főleg nem potyára .



Erről a csomagról lenne szó


[link]


Tehát akkor mennyi lenne a használható internet forgalmam és ÖSSZESEN mennyi lenne a készülék ára és havonta mennyit kellene fizetnem ?


Válaszokat előre köszönöm főleg ha értelmes értékelhető válaszok lesznek !


(Igen tudom hülye vagyok ehhez a témához be vallom de ki oktatást az értelmi szintemről köszönöm nem kérek )



2014. nov. 19. 15:03
1 2
 1/13 Tengor ***** válasza:

A kosaram üres, szóval ezt így nem tudjuk meg...

Hívd fel az ügyfélszolgálatot és készségesen el fogják mondani!

2014. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

**

APPLE IPHONE 5S 16GB

Next Business M havidíjas díjcsomaggal, kamatmentes részletre

2 év hűség az előfizetésre

2 év hűség a Business Net 12 GB netcsomagra

2 év hűség a Next Business M díjcsomagra

2014. nov. 19. 15:15
 3/13 anonim válasza:
0%
Mire kell? Mert amúgy Iphone-t nem ajánlok az csak divat telefon aztán egy olyan gyenge hardveres, hogy arra nincs szó.
2014. nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Feltételek:


2 év hűség az előfizetésre ?

2 év hűség az általad választott díjcsomagra:

?

e-Pack kedvezménnyel


Next M 2 év 14990 Ft havi díj


Music M 2 év 16690 Ft havi díj


A készülék ára:

Egy összegben


Telekom üzletekben: 39 760 Ft


Online ár: 39 760 Ft

Kosárba

2014. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tengor ***** válasza:
Első körben egy összegben ki kell fizetned 46560 Ft-ot a telefonért, aztán pedig 2 évig, havonta 5080 + 13466 Ft-ot a netre és a telefonos díjcsomagra.
2014. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Készülékért leperkálsz 45560-at és a Tied. 45560

Fizetsz 24 hónapon keresztül havi 13460-at. =323040

Összesen 2 év alatt 348600Ft.

2014. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Tengor ***** válasza:
#6, ilyenkor egyébként mi az eljárás, ha a hűséget nem tartod meg és/vagy nem fizeted a havidíjat? Tilthatják a telefont ekkor is?
2014. nov. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
3-as válaszoló! Te még valószínű soha nem fogtál a kezedben iPhonet hanem csak olvastál róla. Az egy dolog, hogy papíron nem 300GHz-s procival meg 10GB rammal van felszerelve, viszont a rendszere olyan jól van rá optimizálva, hogy nincs is szükség ilyen nagy számokra, hogy szépen stabilan fusson a rendszer. És megnyugtatlak, hogy az android idővel sz*rrá fog lassulni ameddig az iPhone addig ugyan olyan gyorsan és stabilan fog működni ameddig össze nem töröd...
2014. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Tengor ***** válasza:

#8, ...vagy amíg rá nem teszi a következő IOS-est, amit az Alma elég tól :P (volt már rá példa)

Egyébként egyet értek veled.

2014. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#5S-en még egy ideig nem lesznek ilyen problémák bár én se nagyon merem most frissíteni 8.1.2-re :D
2014. nov. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!