Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 vagy SONY XPERIA Z1...

LG G2 vagy SONY XPERIA Z1 Compact? Melyik lenne jobb? Fontos az üzemidő és hogy sokáig jó legyen a telefon. És persze ne laggoljon.

Figyelt kérdés
Ugy hallotam a G2-nek kevés memóriája marad mert tele van felesleges cuccokal... Ez igaz? Melyik telefon birja tovább energiával? Egész napos chatelést kibìr 2 napig ugy hogy minden energiatakarékos mód be van kapcsolva? Melyik a gyorsabb? Fontos lenne mert még 2 évig nem vennék telót... Melyik lenne a jobb?

2014. nov. 17. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
G2.
2014. nov. 17. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kérdező.. ***** válasza:
G2
2014. nov. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Feci82 válasza:
Compact -OM van,nincs rajt bekapcsolva az összes energia takarékosság, használom sokat 2-3napot simán bírja. Gyors, nem laggol. A g 2 nem ismerem.
2014. nov. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem, ráadásul az áruk is megegyezik. Azt kell eldöntened hogy a nagy kijelző vagy a jó kamera fontosabb.
2014. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most egy S2-töm van és a kijelzője nekem elég. A jó kamera annyira nem fontos, szerintem mindkettő jobb mint az S2-tőn lévő és a mostani is elég nekem.... Az aksi ideje ami nekem nagyon számítana nem muszáj vízállónak lennie. Az S2 nekem megfelel (nagyobb teljesítmény nem ártana) de mobilnettel kb 5 óra alatt 3 (igen 3) aksi elment... Nem értem hogyan hozta össze... Nem tudom melyik lenne a jobb az a lényeg hogy tényleg sokat bírjon az aksi.
2014. nov. 17. 13:47
 6/8 kérdező.. ***** válasza:
Ha jó akksi kell akkor g2.
2014. nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 elek99 válasza:
Én a Sony-t ajánlom nekem is az van napi 3-4 órq folyamatos netezés illetve játék után heti egyszer kell tölteni ami kb 1 óra alatt megvan és közben folyamatosan játszok és netezek. (most is, a válasz leírasa alatt (1-2 perc) kb 3%-ot töltődött)
2014. nov. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sony!
2020. máj. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!