Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont tartjatok...

Melyik telefont tartjatok jobbnak?

Figyelt kérdés
iPhone 5S, samsung S5 vagy az xperia Z3-at? esetleg iphone 5C

2014. nov. 19. 15:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem az Xperia Z3 a legjobb:)iPhonet ne vegyél sztem
2014. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 kérdező.. ***** válasza:
21%
Ezek közül a Z3.
2014. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Mert miért ne vegyen iPhone-t kedves első?
2014. nov. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%
jajj most látom a samsung se rossz:D de te tudod
2014. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
Hát,vehet,de eddig akik vettek (ismerőseim)azt tapasztalták,hogy hamar elromlik,lassul,igaz ,hogy szép külsőre,de szerintem nem a legjobb ezek közül:)első voltam,ne befolyásolja a döntésedet a válaszunk,dönts te:)
2014. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Ezek közül Z3-am nem volt csak. Jelenleg 5S-em van és imádom. Sony Xperia Go-ról váltottam előtte S5-öm volt. 5c-t meg csak kézből próbáltam. S5 nem rossz teló de nekem feleslegesek ezek a dolgok mint a pulzusmérő stb. Nekem ez csak arra volt jó ameddig kipróbáltam, hogy milyen és ennyi onnantól soha többet nem használtam. Az ujjlenyomat olvasója az 5S-nek kényelmeseb ott csak rajta kell hagyni. Az S5-nél viszont le kell húzni amitől összemaszatolódik a kijelző. iPhone 5S még egyszer sem akadt meg még egy durvább játékot is szépen elvisz. Az S5 is hasonló de annál volt néhány akadás. Igazából itt azt kell eldöntened, hogy az IOS zártsága viszont felhasználóbarátabb és kényelmessége kell, vagy az Android szabadsága viszont sebezhetősége. Most pár android fan biztos le fogja ordítani a pofámat de ízlések és pofonok ;)
2014. nov. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 AppleDy válasza:
0%
Iphone az nem jó mert 1 - másfél évre vannak kitalálva és csak addig birják
2014. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó,pont hogy azok bírják sokáig (2,5-3 évig)
2014. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Egy jobb android 1-1,5 év után belassul mint állat és dobhatod ki. Az iPhone 5.-ik utáni szériái azok kibírják 2-3 évig is akár (ha nem töröd be) minimális belassulással. Apám 2 hónappal megjelenése után vette meg az 5-öt és még mindig úgy megy mint megvételkor. Csak annyi, hogy egy munkahelyi baleset végett a bal alsó sarka megrepedt.
2014. nov. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
Ezek közül a Z3 a legjobb, és ne félj mivel ez egy csúcskategóriás teló nem fog belassulni és bírni fogja 2 évig ezt tapasztalatból írom.
2014. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!