Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 630 vagy Lenovo...

Nokia Lumia 630 vagy Lenovo A536 a jobb?

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 16:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Lumia 630. Igaz nekem 620 van de szemezek a 630-al nagyon bejött...
2014. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is tetszik, de inkább a Lenovót választanám.
2014. nov. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
630-am van. Stabil, gyors.
2014. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
A Lenovo is az.
2014. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%

Természetes, hogy Lenovo hiszen Android fut rajta.


Mielőtt jönnek a szövegek, hogy nem értek hozzá Telenor boltban vagyok eladó szóval bőven ismerem a telefonokat meg tudnom kell érvelni melyik miért jobb...


Szóval Windows telefont venni?? Nóóórmális? Ha nem szeretnél applikációkat használni akkor nyugodtan vedd meg! :)


Én még nem láttam egy épkézláb programot winfos telefonra! mindegyik egy összegányolt hulladék! Sok hivatalos nincs is csak utánzat! Fizetős és töltöd és rájössz h semmit nem ér :D

Ha hivatalosan ki is jön egy app iOS és Android mellé akkor a Win verzió olyan gyenge hogy el sem hiszed.


Google cuccok használatát felejtsed el Google Drive, Gmail meg ilyenek. Meg lehet oldani de hajad kihullik mire sikerül.

Dropbox?


Ezek után dönts belátásod szerint

2014. nov. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Két OS-t összehasonlítani nem igazán lehet.


Mire használnád ?

Hány éves vagy ?

Szeretsz játszani telefonon ?

Mennyire fontos hogy mindenféle trillió alkalmazásod legyen (több mint fele feleslegesen) ?

Mennyire okozna problémát ha 1-2 alkalmazásról le kéne mondanod ?


Ha ezekre tudsz válaszolni akkor kiderül hogy neked melyik lenne a jobb.

WP-re kevesebb, kevesebbet tudó, DE SOKKAL OPTIMALIZÁLTABB alkalmazások vannak.

Androidra több. Mindenből van vagy 500.

WP nem játékra van elsősorban, Androidon lehet játszani.

WP-n az 512 MB RAM, nem hasonlítható össze az Androidos 512 MB RAM-mal (sokan ezt nem tudják)

...

2014. nov. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Ez most történ meg mármint az, hívott kollégám. Lumia telefonja van.


A beosztásunk excelben kapom meg meg fent van Google Drive online táblázat kezelőben. Ami azért mert ha átírjuk a beosztást mindenkinél módodul.

Na a Google Drive működését felejtsd el Lumia telefonon.


De a legjobb, elküldöm neki xls és xlsx formátumban a beosztás és NEM NYITJA MEG A készülék... érted Excel hivatalos office win formátum nem nyilik meg :) kell hozzá egy app de már a 4. próbálja de még nem talált jót.

Ja és a legjobb h van a OneDrive-nek (Microsoft felhő szolg.) szintén online Excel táblázat. Meghívom outlook-os címre a Lumia használókat. Szerinted látja? :D nem


Én Androidra letöltöm és megy [link]


vagy ezt [link]


Microsoft saját telefonján saját app saját megosztás saját formátumban nem megy.


No comment...

2014. nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az Android sem hibátlan.
2014. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ezt aláírom. Nem hibátlannak neveztem az Androidot sőt a 4.0 nagyon rossz lett.


De az, hogy a Win telefonra megírt appokra fele annyi energiát nem pazarolnak mint a iOS és Androidra ez tény. Mint mondta sok hivatalos app nincs is! Csak valaki által létrehozott "hivatalos app pótló" dolgok.


A Lumia üzemideje pl sokkal jobb mint az Androidnak. Ebben jobb...


Én csak arra próbáltam rávilágítani, hogy aki nagyon ki akarná használni a telefon azon tudását, hogy elárassza okos appokkal (már pedig mi másra lenne jó az okos telefon) akkor a Lumiára sokkal kevesebb használható app van.


Amúgy én személy szerint amikor elgondolkoztam, hogy vegyek e Lumia-t akkor az alkalmazások áruházát megnyitottam és el kezdtem megkeresni a mostani Androidos telefonon lévő appokat. Hát kb a 80% nem is volt fent a maradék 10% valami utánzat volt és a végső 10% meg fizetős egyáltalán nem működő valami.


Ezek után mondtam h "jó ez nekem nem kell". De hardveresen és szoftveresen tetszett.

2014. nov. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

Ember te nem látod magad ?

Konkrétan azt csinálod, hogy fényezed az Androidot, a WP-t meg fikázod, az alkalmazások miatt.

Neked problémát okoz hogy a WP nem a Google-lal működik együtt ?

Vicces hogy nekem minden formátum megy amit gépről rárakok...

Erre már csak azt tudom mondani,

Kedves kérdező, személyesen kérdezz meg embereket, WP és Android felhasználókat, gondold át mire használod, aztán dönts. Mert ami itt megy, csak felesleges vita a semmiről.

Egyik fikázza a WP-t, megmondod hogy nem úgy van, DE már jön valami mással, aminek köze sincs a valósághoz.

Csak amíg az Android verziók jönnek kifele, 4.0 4.1 4.2 4.3 4.4 5.0, a Samsung telefonjain látható hogy nem arra van optimalizálva, hanem a csúcsmodellre (S5 pl).

WP-n meg akik alapból 8.0-ásak voltak, 8.1-et kaptak -> javult a sebesség és a tudás MINDEN készüléken, és az 10-zel, szerintem ennél még jobb lesz.

Mert amíg az Androidot a csúcsmodellre csinálják azt egy korábbin vagy elfut vagy nem, addig a WP-oprendszer verziókat a legbénább telefontól kezdik, és így jutnak el a csúcsmobilhoz.

Optimalizáltságban, gyorsaságban, kamerában, SOKKAL jobb.

És én erről nem nyitok vitát, mert felesleges.

Ajánlom menj be egy Vodafone-ba vagy bárhova, próbálj ki egy Lumiát, vagy kérj kölcsön egy ismerősödtől egy 2-3 órára, aztán válassz valamit.

2014. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!