Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG L65 feladatkezelőjét hogy...

LG L65 feladatkezelőjét hogy lehet elérni?

Figyelt kérdés
Már több alkalommal sikerült valahogy véletlenül elérnem, ilyenkor látom, hogy több, egyszerre futó alkalmazás is van a telefonomon :S, de nem tudom, hogyan tudom szándékosan megnyitni a feladatkezelőt. Nincs a menüben, az alkalmazásokban sem. Gondolom, valami billentyűkombináció szükséges hozzá. Tippek? Köszönöm.

2014. nov. 19. 19:47
 1/3 Neuhauser László ***** válasza:
HOME vagy MENÜ gomb hosszan nyomva?
2014. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, én ehhez teljesen hülye vagyok :S. Azt sem tudom, melyik lehet a home vagy menü gomb. De megnyomtam hosszan azt a gombot, amin 3 vízszintes csík van egymás alatt és ott a feladatkezelő! Nem is tudom, ezt miért nem próbáltam eddig. Viszont a te indíttatásodra megtettem :). Köszönöm.
2014. nov. 20. 19:40
 3/3 Neuhauser László ***** válasza:

Általában egy [VISSZA] gomb (egyértelmű az ikonja)

egy HOME (házikó ikon) és egy MENÜ (esetedben 3 csík) szokott lenni az Android készülékeken


A VISSZA gomb feladata egyértelmű, röviden nyomva egy sznttel visszább lép, hoszan (nem inden készüléknél) kilép egy folyamatból

HOME gomb: röviden nyomva a kezdőlapra (néhány esetben a főmenübe) dob

Hosszan nyomva nálam pl előozza a googla keresőt (HUAWEI készülékem van)

MENÜ: Röviden nyomva általában behoz egy helyi menüt, ahol különböző lehetőségeket lehet választani (pl képek esetén diavetítés, küldés, tulajdonságok, stb

Hoszan nyomva változó lehet, általában a "feladatkezelőt" vagy legutóbb megnyitott alkalmazásokat hozza be

2014. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!