Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel tudnék "házilag" eredmén...

Mivel tudnék "házilag" eredményt elérni?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy S Advance telefonom (áprilisba lesz 2 éves, akkor jár le a hűségnyilatkozat is) és mostanában olyat csinál, hogy pl. megy a facebook és a messenger, és lefagy, de úgy, hogy magától újra indul. Ennek mi lehet az oka?? Ha nagyon szükséges, egy kis ideig tudom nélkülözni, de nem sokáig. Valami egyszerű módszerrel tudnék, vele valamit kezdeni?? Jelly Bean Android fut most rajta.

2014. szept. 27. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Tegyél rá egy új romot.

[link]

2014. szept. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyári visszaállítás segít.
2014. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt röviden el tudnád magyarázni, hogy hogy s mint működik az egész mindene?? Annyira nem vagyok benne a homemade dolgokba, inkább biztosra megyek mindig :S
2014. szept. 27. 20:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig is a gyári visszaállítást sokszor csináltam vele, egy idő után nem "unja meg"?? Már vagy 5-6x csináltam vele, volt, hogy napi 2x is, mert alkalmazások tüntek el. :/
2014. szept. 27. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell rá másik rom azért mert megtelt szeméttel és belassul. Csináld amit mondtam és olyan lesz mint újkorában.
2014. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!