Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia sp, nem találom a...

Sony xperia sp, nem találom a lementett képeket, hova rakja a telefon melyik mappába?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Valamiért tisztára meghülyült a telefonom. Se számítógépen se mobilon nem találhatóak azok a képek, amiket netezés közben mentek le a telefonnal. Mutatja, hogy letöltötte, és a letöltések app-ban meg is lehet nyitni, ám semelyik mappába nem rakja bele, pedig eddig a sima Sonys "ALBUM" mappába rakott minden frissen lementett képet.


Ugyan ez a helyzet a screenshotokkal, azt se találom.


Letöltöttem egy commandert, miniatűr képekként megtaláltam az eltűnt képeket, ám azt írja ki, hogy nem található.


Számítógépen meg abszolút nincsenek meg a képek.


belső memóriába ment mindent, és utána általában át szoktam menteni mindent SDkártyára.


A képek elérési helye sdcard0, de ilyen mappám nincs.


Nem értem. :/



2014. nov. 20. 00:10
 1/5 Juszty93 válasza:
szedj le egy fájl kezelőt pl a total commandert telóra és meg fogod találni a dolgokat gyorsan
2014. nov. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az androidos telók alapesetben az SDcard/Dcim mappába mentik a képeket,

a letöltés pedig az

SDcard/download mappába történik

Szedj le a google play ről total commandert.

2014. nov. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a választ, de a kérdésem alatt írtam, hogy letöltöttem a commandert már régen.


Ott meg is találtam a képeket könnyedén. Az SDkártyán van mind, viszont megnyitni őket nem lehet, mert azt írja ki, hogy nem találhatóak.


Ezáltalán még háttérképnek meg semminek se lehet a képeket beállítani mert az alap telefon nem találja a képeket csak a kommander. De a kommanderben pedig nincs képnézegető funkció mint az alap sony "ALBUM" esetében, így hiába vannak ott a képek semmit sem lehet velük csinálni.


Próbáltam belső memóriába visszatenni őket, de úgy sem jelenik meg egyik képnézegető albumban sem.

2014. nov. 20. 14:12
 4/5 A kérdező kommentje:

nincs erre valamilyen funckió, hogy a telefonon böngészés közben letöltött videókat, képeket,zenéket egyből az sd-re mentse, ne pedig a belső memóriába? A beállításoknál nem találtam ilyen funkciót.

Talán akkor megjelennének a telefonon is rögtön a képek, ki tudja.



Csak azt nem értem, hogy a számítógépre csatlakoztatva a mobilt, miért nincs az SD kártya mappában olyan mappa, amit a mobilom, a total commander app-al viszont megtalált. nem értem ezt az egészet.

2014. nov. 20. 14:15
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ezeket a képeket mentettem le nemrég. A commander és egy másik fájlkezelő is mutatja, hogy az sd kártyán vannak a cuccot, tehát nem tűntek el az éterben.



>>> Ennek ellenére az albumomban csak ezeket a képeket látom, amiket most csináltam screenshotokat. (plusz régi képek amiket gépről tettem fel. )

(Képek - Saját Albumok menüpontban is ugyan ezek a képek vannak, megnéztem minden egyes albumot)



A gépről behúzott sd kártyára mentett képeket azonnal látom, csak a mobilon lementetteket nem.


[link]

2014. nov. 20. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!