Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen android appot írjak?

Milyen android appot írjak?

Figyelt kérdés
Van valakinek egy jó ötlete olyan android alkalmazásra amelyre szerintetek lenne igény és esetleg nem olyan bonyolult? Játékokon kívül.

2014. nov. 20. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Kiírja az aktuális névnapot, és értesít ha egyezés van a telefon könyvben. . van 1-2 ilyen alkalmazás de egyik se az igazi. ..

Vagy olyat ami az értesítési sávba kiírja a havi elhasznált net adatforgalmad, hogy böngészés közben is látni lehessen. .bár ez csak roottal lenne megoldható szerintem

2014. nov. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket! :) A névnapos tetszik, régen én is kerestem ilyen névnapos értesitot de tényleg nem volt egy rendes se. Lehet megcsinálom :)

Az adatforgalmas is jó ötlet, azt ugy csinalnam hogy csak a mobilnet forgalmat irja ki a fenti fejlecben.

Ha megvalosulnak ezek az alkalmazasok majd irok ide!

2014. nov. 20. 09:24
 3/3 anonim ***** válasza:
ok
2014. nov. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!