Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire használható az...

Mennyire használható az iPhone 6 clone?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy iPhone-t, de tuti, hogy nem lenne sehogy se pénzem egy iPhone 6-ra. Feltűnik valakinek (pl. az utcán, vagy a buszon), ha egy iPhone 6 clone-t használok?? Mibe lehet észrevenni a különbséget?

2014. nov. 21. 15:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Az iPhone klónokon android van,1-2 hét után tönkremennek és azzal nem leszel menő hogy egy klón telód van,sőt pont az ellentétje
2014. nov. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jól van, tudom, hogy sokkal jobb az eredeti, de az volt a kérdésem, hogy mennyire használható mivel nem lenne pénzem egy eredetire, persze úgy értem, hogy androidba pl milyen telefon színvonalát hozza? És komolyan elromlana 2 hét alatt!?
2014. nov. 21. 16:14
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
ha csak menozni akarsz akkor ujsagbol vagj ki egyet, az joval tartosabb lesz
2014. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Rosszabb mint egy galaxy y(annál nem nagyon van rosszabb kiv. A klón telók)
2014. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

ne hidd el a sok butaságot amit írtak

nem megy tönkre, nem szarabb mint bármelyik noname telefon, vannak elég jó klónok, youtube-on keress rá: goophone iphone 6

2014. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Goophone i6
2014. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

"androidba pl milyen telefon színvonalát hozza"

A legolcsóbb kínaiakét, nem véletlenül kerül annyiba. Ha külföldről rendeled, akkor ráadásul fennáll annak a kockázata is, hogy megfogják a határon, mivel hamisítványról van szó.

Különbséget (ránézésre) leginkább kezelőfelületben lehet észrevenni, galéria pl tipikusan androidos, és az animációk is. Ha valaki látott már iOS-t, egyből fel fog neki tűnni, hogy valami nem oké.

De nem értelek. Csak azért akarsz iPhone-t, mert az "menő"? Az érdekel, hogy mások azt higgyék, iPhone-od van? Eleve gáz, ha telefonnal akarsz kitűnni, az meg főleg, hogy emiatt hamisítványban gondolkozol. Ha az erre vevők (értsd: telefont érdemként kezelők) kiszúrják, egyből kinevetnek.

2014. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

szerintem azzal is elégedett lenne ha veszel neki egy eredeti iphone6-ot

ha erre nem vagy képes akkor ne osszad az észt neki, majd eldönti neki mi a jó

2014. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én még olyan klónt ami ne laggolt volna kegyetlenül nem láttam.(pedig szép számmal megfordultak már nálam)A két ujjas "zoomolás" katasztrófa rajtuk,a fényképezőt kb.10mp alatt nyitja meg,a menüt nem lehet szaggatás nélkül görgetni és egyéb finomságok.Természetesen szoftvertámogatás,szervíz nulla.Lehet hogy bírja 1 évig is de a legrosszabb ismerősömnek sem kívánnám azt a szenvedést amit egy ilyen teló okoz.
2014. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%

lagol, akad, stb. még valami?

könnyű eldönteni mi az igazság, youtube-on ott vannak az unboxing videók, meg kell nézni

keressek neked?

2014. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!