Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha gyárilag visszaállítom a...

Ha gyárilag visszaállítom a windows telefont, akkor a Microsoft fiók is eltűnik és másikkal is használhatom?

Figyelt kérdés
Vettem egy Lumia telefont használtan, viszont az előző tulajdonos fiókjához kéri a jelszót és másik microsoft fiókot sem tudok létrehozni.. Valaki tudna segíteni??

2014. nov. 21. 17:29
 1/3 anonim válasza:
Hát a jó vásár ott elbukott, hogy használt. Simán feljelenthetnéd azt, aki eladta neked használtan, ugyanis a WP-k beregisztrálás után eladhatatlanok. Mert le lehet nyomozni hogy hol vagy, megnézik a képeidet stb.. Persze nem áll fent ez a probléma, ha egy öreg nénitől vetted. Ő biztos nem fog utánad kémkedni. A kérdésedre a válasz pedig igen. Mikor gyáriba rakod, ki tudod választani hogy milyen fiókkal akarsz belépni. Viszont ha meg akarsz nyugodni, márkaszervízben 100$ környékén csinálnak full resetet. Remélem segíthettem! Üdv: Zsolt. (Egy 3 éves WP felhasználó :)!)
2015. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Bocs, hogy angol de lusta voltam lefordítani:(

1.Press and hold the Volume down Volume down button and Power Power button buttons at the same time until you feel a vibration (about 10–15 seconds).


2.When you feel the vibration, immediately press and hold the Volume down Volume down button button until you see a large exclamation mark.


3.Once the exclamation mark appears, press the following four buttons in this order: Volume up Volume up button, Volume down Volume down button, Power Power button, Volume down Volume down button. Your phone should now reset and restart itself. (It might take a while for the reset to finish.)

2015. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2015. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!